Ürün Teknoloji 22 HAZİRAN 2015 / 07:15

Philips SHL3565 ile basları derinden hissedin

Ses kaybını engellemek ve müzikten maksimum performans almak için özel olarak geliştirilen SHL3565 bozulmayan, kaliteli baslar ve hassas sesler sunuyor. Yumuşak yastıklı döner kulaklık modülleriyle bir araya getirilen bu kulaklık hareket halindeyken bile mükemmel dinleme deneyimi sunuyor.

Philips SHL3565’te yer alan 40 mm’lik neodimyum hoparlörler mükemmel ses netliği ve etkili bası bir araya getiriyor. Başınıza her zaman rahatça uyacak şekilde tasarlanan kulaklık modüllerini ve baş bandını taktığınızı hissettirmeyen SHL3565’te maksimum konfor için naylon kaplamalı paslanmaz çelik baş bandı bulunuyor. Kapalı tasarlanan arka sistemi sayesinde ortam gürültüsünü engelleyerek sürükleyici bir dinleme deneyimi sunan kulaklık, yumuşak yastıkları sayesinde nefes alarak basıncı ve ısıyı dağıtıyor. Bu sayede ise uzun süre konforlu bir şekilde kullanılabiliyor.

Yüksek ses düzeyinde bozulma olmaması için 2200 mW yüksek güç kullanımına sahip olan SHL3565, bu sayede her ses seviyesinde ve giriş gücünde net ve bozulmayan sesle müzik dinlemeye imkan veriyor. Yerleşik mikrofonu ve çağrı yanıtlama düğmesiyle birlikte eller serbest modunda telefon görüşmelerine  de imkan veren SHL3565’in fiyatı 199 TL.

 
ETİKETLER : 1027

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics