Ürün Teknoloji 17 OCAK 2010 / 18:00

Pratik olduğu kadar çevreci

Sony’nin yeni VAIO W Serisi, kolay taşınabilir olması sayesinde kullanıcıların her an her yerden internette dolaşmak, elektronik posta göndermek ve sosyal ağlara erişmek gibi ihtiyaçlarını karşılamalarını sağlıyor. Enerji tasarruflu Intel Atom işlemci ailesi ve Orijinal Windows 7 Starter Edition’la gelen VAIO W Serisi’nde 1 GB’lık belleğin yanı sıra dokümanları ve kişisel medya koleksiyonlarını saklamak için 250 GB’lık bir sabit disk bulunuyor.
Klasik aydınlatma teknolojisinden daha fazla enerji tasarrufu sağlayan, LED aydınlatmalı 10.1 inç VAIO Display ekran ayrıca çevreye zararlı civa da içermiyor. Ergonomik klavyesiyle çalışmayı kolaylaştıran ürün, 7.5 saate varan pil ömrüne sahip. Yeni W21 Serisi, pembe, beyaz ve kahverengi olmak üzere üç farklı renk seçeneğiyle Şubat 2010’dan itibaren satışa sunulacak.
Bilgi için: www.sony.com.tr
ETİKETLER : Sayı:754

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN