Ürün Teknoloji 12 EYLÜL 2010 / 18:00

Pul kadar olduğuna bakmayın

SanDisk, bir posta pulundan daha küçük olmasına karşın yüksek kapasite sunan ilk ürününü duyurdu. SanDisk bütünleşik SSD (iSSD), tablet PC’ler ve ultra ince dizüstü bilgisayarlar gibi ürünlerde kolay kullanımı amaçlıyor. SanDisk iSSD herhangi bir anakarta lehimlenebilen küçük BGA (Ball Grid Array) paketiyle sanayi standardı SATA arayüzünü destekliyor ve bu da gelecek nesil taşınabilir bilgi platformlarındaki gelişmiş işletim sistemleri için yeterli hızda bir kullanım olanağı sağlıyor.
SanDisk iSSD daha iyi bir sistem çabukluğu için 160 MB/sn seri okuma ve 100 MB/sn seri yazma hızlarında performans sunuyor. Ayrıca, bu ufak ve dayanıklı sürücü, hareketli parçaları olmaması sayesinde, sık sık düşen ya da bir yerlere sürtünen taşınabilir cihazların zarar görmemeleri için gereken dayanıklılığa sahip olacak şekilde tasarlandı. SanDisk iSSD orijinal malzeme üreticilerinin standart SATA arayüzüne uygun yeni nesil tablet PC’ler ve ultra ince taşınabilir cihazlar yaratma süreci için tatmin edici seviyede bir tasarım esnekliği de sunuyor.
SanDisk iSSD 16mm x 20 mm x 1,85 mm boyutlarında ve bir gramdan daha hafif ağırlıktaki disk BGA faktörü ve SATA ara yüzü kullanıyor ve belli başlı tüm işletim sistemlerine uyumlu. SanDisk iSSD 4 GB’den 64 GB’ye kadar geniş kapasite seçenekleriyle ve arzulanan kaliteye göre belirlenen fiyatlarıyla tüketicilerin beğenisine sunuluyor.
Bilgi için:
www.sandisk.com
ETİKETLER : Sayı:787

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN