Ürün Teknoloji 06 MAYIS 2012 / 16:16

Qualcomm Atheros’dan yeni ethernet kontrol birimi

Qualcomm Incorporated’ın ağ iletişim ve bağlantı alanında faaliyet gösteren iştiraki Qualcomm Atheros Inc. Bluetooth bağlantılı Killer Wireless-N 1202 yüksek performanslı Wi-Fi modülünü ve Killer E2200 yüksek performanslı gigabit ethernet kontrol birimini tanıttı. Bu iki ürün, kesintisiz çevrimiçi bir eğlence deneyimi sunmak amacıyla oyun, görüntü ve ses ağ iletişim verilerini otomatik olarak sınıflandırıp, öncelik sırasına koyarak gelişmiş bir performans ve ileri düzeyde kontrol sağlamak üzere tasarlanmış.  Yüksek performanslı Killer Wireless-N 1202, 2x2 MIMO Wi-Fi modülü ilk kez Bluetooth özelliğini sunarak kullanıcıların çevrimiçi oyun ve içeriklerin keyfini çıkarırken aynı anda Bluetooth bağlantısına sahip olmalarını sağlıyor. Bu özellik Bluetooth etkin çevreleri kullanan çevrimiçi oyuncular için büyük öneme sahip. Killer E 2200 ise yüksek performanslı ethernet kontrol birimi, standart ethernet çözümlere kıyasla daha iyi çevrimiçi oyunlar ve çevrimiçi içerik performansı sunan uyarlamalı bir Gigabit Ethernet kontrol birimi.
Hem Killer Wireless-N 1202 hem de Killer E 2200, tüm ağ iletişim trafiğini tanımlayıp öncelik sırasına koyan, Killer’a özel ileri akış algılama teknolojisi sayesinde tüm çevrimiçi uygulamalar için yüksek performans sunuyor. Bu uygulama, çevrimiçi oyunlar ve görüntülü konuşma gibi çok hızlı bağlantı gerektiren önemli uygulamaların, gelen e-postalar ya da sistem güncellemeleri gibi daha az öneme sahip trafik ile karşılaştırıldığında önceliklendirilmesini sağlıyor.
Killer Wireless-N 1202 yüksek performanslı Wi-Fi modülü bu ay piyasaya sürülüyor. Killer E 2200 yüksek performanslı ethernet kontrol birimi ise halihazırda piyasada.

Bilgi için:
www.qca.qualcomm.com
ETİKETLER : Sayı:870

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics