Ürün Teknoloji 15 OCAK 2016 / 11:35

Qualcomm ve TDK’dan, RF Ön-Uç çözümlerinde ortaklık

Qualcomm Incorporated ve TDK Corporation, mobil cihazlara entegre edilen sistemler ve nesnelerin interneti, insansız hava araçları, robotlar, otomotiv uygulamaları gibi hızla büyüyen segmentlerde kullanılabilecek RF ön uç (RFFE) modülleri ve RF filtreleri geliştirmek amacıyla RF360 Holdings Singapore PTE. Ltd. adı altında bir ortak girişim kurduklarını açıkladı.
Bu ortak girişimle TDK’nın mikro-akustik RF filtreleme, paketleme ve modül entegrasyon teknolojileri ile Qualcomm’un kablosuz teknolojiler alanındaki deneyimi bir araya getirilerek, tam entegre sistemler için RF çözümleri geliştirilecek.
RF360 Holdings’in kurulmasının yanı sıra anlaşma kapsamında Qualcomm ve TDK, sensörler ve kablosuz şarj da dâhil olmak üzere kilit öneme sahip teknolojilerde işbirliklerini genişletecek. Anlaşmanın, düzenleyici kurumların onayı ve diğer şartların yerine getirilmesi ardından 2017 yılının başlarında yürürlüğe girmesi bekleniyor.
 
ETİKETLER : Qualcomm TDK
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN