Ürün Teknoloji 30 TEMMUZ 2017 / 17:06

Radore, envanteri ile ilk oldu

Radore, bünyesinde yer alan Dell EMC sunucu ve depolama ürünleri, kapasite kullanımını hızla artırmak isteyen işletmeler için fırsatlar sunuyor. Türkiye’de ilk defa Radore tarafından satın alınan Dell Storage SC9000 çözümü, yüksek kapasite ve performans konusunda günümüzün BT standartlarını yakalamak isteyen şirketlere sesleniyor. Radore Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Kubilay Akyol, “Türkiye’de satın alımı ilk kez Radore tarafından gerçekleştirilen Dell Storage SC9000 ile birçok büyük kurumun ihtiyaçlarına eksiksiz bir şekilde cevap verebiliyoruz. Radore envanterine kattığımız bu çözümle e-posta sunucuları, CRM ve ERP sistemleri gibi veri depolamaya yoğun ihtiyaç duyulan hizmetlerin altyapısında eksiksiz bir performans sunuyoruz” bilgisini verdi.
Dell Storage SC9000 büyük ölçekli depolama özelliğiyle, gelişmiş iş yükleri ve dağıtılmış kurumsal ortamlar için ideal bir çözüm sağlıyor. Dell Storage SC9000, SC serisinin endüstri lideri özelliklerini, çok daha ölçeklenebilir bir sistemde sunuyor. Aynı zamanda yenilikçi bir şekilde tamamı flash ve karma mimariye sahip olan SC9000 serisi, uygulamaların hızında ve performansında öne çıkıyor, özel bulut dağıtımları gibi kesintisiz ortamlar için ideal çözümler sunuyor.
 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN