Ürün Teknoloji 22 AĞUSTOS 2010 / 18:00

Rengarenk bir seri

LG Electronics, yeni LG Wink Serisi’ni tüm dünyada ilk kez Türkiye’de satışa sunacağını açıkladı. Eylül ayından itibaren Türkiye’de satışa sunulacak yeni seri, dokunmatik ekrana sahip. Wink Serisi; LG Wink, LG Wink Mini ve LG Wink 3G modellerinden oluşuyor. Genç kullanıcı kitlesi için tasarlanan LG Wink Serisi, çok yönlü mesajlaşma fonksiyonu, gelişmiş müzik seçenekleri, geniş sosyal ağ desteği ve kişiselleştirilebilir kullanıcı dostu arayüz gibi zengin özelliklerle geliyor.
Seri, yatay olarak kullanılabilen sanal Q klavyesi sayesinde kolay mesajlaşma olanağı sunuyor. LG Wink Serisi, Facebook, Twitter, Myspace gibi sosyal ağlar için optimize edilmiş özel arayüzü sayesinde gençlerin birbirleriyle olan iletişimini etkinleştiriyor. MSN Live Messenger’a anında bağlantı olanağı sunan Wink Serisi, SMS mesajları ve e-postaların grup halinde görüntülenmesini de destekliyor.
2.8 inç LCD ekrana sahip LG Wink, beyaz, siyah, pembe ve mavi renk seçenekleriyle piyasaya sunuluyor. Avuca tam oturacak şekilde tasarlanan LG Wink Mini ise yeni serinin en küçük ürünü. 2.4 inç ekrana sahip Wink Mini de serinin dört renk seçeneğiyle sunuluyor.
Bilgi için: www.lg.com
ETİKETLER : Sayı:785

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics