Ürün Teknoloji 22 AĞUSTOS 2010 / 18:00

Rengarenk bir seri

LG Electronics, yeni LG Wink Serisi’ni tüm dünyada ilk kez Türkiye’de satışa sunacağını açıkladı. Eylül ayından itibaren Türkiye’de satışa sunulacak yeni seri, dokunmatik ekrana sahip. Wink Serisi; LG Wink, LG Wink Mini ve LG Wink 3G modellerinden oluşuyor. Genç kullanıcı kitlesi için tasarlanan LG Wink Serisi, çok yönlü mesajlaşma fonksiyonu, gelişmiş müzik seçenekleri, geniş sosyal ağ desteği ve kişiselleştirilebilir kullanıcı dostu arayüz gibi zengin özelliklerle geliyor.
Seri, yatay olarak kullanılabilen sanal Q klavyesi sayesinde kolay mesajlaşma olanağı sunuyor. LG Wink Serisi, Facebook, Twitter, Myspace gibi sosyal ağlar için optimize edilmiş özel arayüzü sayesinde gençlerin birbirleriyle olan iletişimini etkinleştiriyor. MSN Live Messenger’a anında bağlantı olanağı sunan Wink Serisi, SMS mesajları ve e-postaların grup halinde görüntülenmesini de destekliyor.
2.8 inç LCD ekrana sahip LG Wink, beyaz, siyah, pembe ve mavi renk seçenekleriyle piyasaya sunuluyor. Avuca tam oturacak şekilde tasarlanan LG Wink Mini ise yeni serinin en küçük ürünü. 2.4 inç ekrana sahip Wink Mini de serinin dört renk seçeneğiyle sunuluyor.
Bilgi için: www.lg.com
ETİKETLER : Sayı:785
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN