Ürün Teknoloji 01 HAZİRAN 2015 / 09:26

REPZONE sektöre tanıtıldı

Google for Work desteği ile Bilgera tarafından geliştirilen perakende sektörüne özel mobil saha yönetimi platformu REPZONE, sektöre tanıtıldı.

Google for Work işbirliğiyle Bilgera tarafından hayata geçirilen REPZONE perakende sektörünün eksikliği saha takip uygulamalarına yeni bir boyut getirdi. Bilgera Genel Müdürü Umut Sevin, REPZONE’u detayları ile kullanıcılara aktardı. 6 ay önce Google for Work ile çalışmaya başladıklarını ve devrim niteliğinde bir ürün ortaya çıkardıklarını getiren Sevin sözlerine şunları ekledi: “REPZONE, saha uygulamalarında daha fazla etkileşim, daha etkin iletişim, anlık müdahale yetisi, özelleştirme, görsel raporlama, kolay kullanım, kolay kurulum ve genişleme anlamına geliyor. Bu ürün, sahadaki eksiklikler ve talepler üzerine ortaya çıktı. Etkin görev yönetimi, etkileşim, paylaşım ve limitsiz kapasitede haberleşme, sistemin temel avantajları arasında.”

REPZONE, sahada operasyon gerçekleştiği anda, nerde ve kim tarafından ne yapıldığının görünmesini sağlıyor. Sistem yöneticileri tüm operasyonu izleyebiliyor. Bütçelendirme süreçlerinde ‘Google for Work’ özellikleri sayesinde tek doküman üzerinden yetkililer birlikte çalışabiliyor. REPZONE verilerin raporlanması sürecinde Qliksense iş zekası çözümleri ile daha hızlı ve akıllı raporlama imkanı vadediyor.

Google for Work Ülke Müdürü Önder Güler, şöyle dedi:

“Bugün mobil imkânlarla birlikte, gelen özgürlükler, bizleri; cihaz, mekân, uygulama ve zaman yönetimi açısından bambaşka bir noktaya taşıyor. REPZONE’u, yeni trendleri göz önüne alarak tasarladık. REPZONE ile birlikte iş dünyası , perakende operasyonlarında Google for Work yeniliklerini de tanıma fırsatı bulacak. Mobil öncelikli ve entegrasyona açık bir uygulama olan REPZONE’la, “sahada değişen güzel bir şeyler var.”

 
ETİKETLER : 1024

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics