Ürün Teknoloji 30 TEMMUZ 2016 / 17:35

Romoss Polymoss serisi tüm cihazlara hızlı şarj sunuyor

Romoss Polymos serisi tüm mobil cihazları hızlı şarj edebiliyor. Aynı anda iki farklı cihazı şarj etme özelliği taşıyan seride 5000 mAh Polymos 5 ve 10000 mAh Polymos 10 olmak üzere iki çeşit bulunuyor.
Hızlı şarj teknolojisine sahip Romoss Powerbank Polymos Serisi, dual usb çıkısıyla aynı anda iki farklı cihazı şarj edebilme özelliği taşıyor ve aynı anda kendisi şarj olurken başka bir cihazı da şarj edebiliyor. Hızlı şarj özelliğine sahip Romoss Polymos, acil durumlarda şarj etme işlemini kolaylaştırıyor. Yüksek dönüşüm oranlı Romoss Polymos, aynı zamanda polimer bataryaya sahip. Ayrıca, serinin tasarımı ABS alaşımlı plastik gövdeden ve kanserojen madde içermeyen materyallerden oluşuyor. Aynı anda iki farklı cihazı şarj etme özelliği taşıyan seride 5000 mAh Polymos 5 ve 10000 mAh Polymos 10 olmak üzere iki çeşit bulunuyor. Polymos 5 mavi, pembe ve beyaz renk seçeneklerine sahip.
Akıllı cihazlar tamamen şarj edildiğinde, cihaz şarj işlemini sonlandırıyor ve pil ömrünü uzatmak için pil hücrelerinin fazladan şarj olmasını engelliyor. Romoss akıllı cihazların şarj edildiği sırada oluşacak giriş ve çıkış gerilimlerini sabit tutuyor. Bu sayede gerilim sebebiyle oluşacak hasarlardan cihazları koruyor. Şarj esnasında oluşacak ani akım dalgalanmalarından cihazlar korunuyor. Devre tasarımı sayesinde Romoss’un içerisinde yer alan pil hücreleri her zaman güvenli bir ısı aralığında çalışıyor, bu sayede çok fazla ısınmıyor. Romoss şarj esnasında kısa devre sonucu oluşabilecek hasarları engellemek için şarj etmeyi otomatik olarak durduruyor. Cihaz şarj esnasında (farklı kablo kullanılması veya zorlama gibi) çalışmasını etkileyebilecek durumlarda ise kendini korumaya alıyor. Cihaz üzerinde bulunan açma/kapama tuşuna bir süre basılarak fabrika ayarlarına döndürülebiliyor ve akıllı cihazları yeniden şarj etmesi sağlanabiliyor.
ETİKETLER : Romoss Polymoss 1082
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN