Ürün Teknoloji 02 OCAK 2013 / 13:38

Sahnelerde ASUS profesyonelliği

ASUS Xonar D-KARA karaoke ses kartı profesyonel efekt ve kayıt yetenekleri sunuyor. Basitleştirilmiş ön tanımlı kayıt ve yüksek detaylı ses girişini destekleyen ASUS Xonar D-KARA karaoke ses kartı (PCI arayüzü) ise güçlü donanımı sayesinde iyileştirilmiş ses senkronizasyonu ve ultra canlı 106dB SNR (sinyal-gürültü oranı) sağlıyor. Kullanıcıların sosyal ağlar üzerinde şarkı söyleme, kayıt, düzenleme ve vokal performanslarını paylaşma imkanı ise Xonar Audio Center yazılımı altında toplanıyor.

Xonar D-KARA’da stüdyo tipi vokal efektler arasında yüksek geçirgen filtre, alçak geçirgen filtre, sıkıştırma, dinamik yükseltme, ekolayzır ve yankı var. Tüm bu işlemler donanım seviyesinde gerçekleştiği için daha yüksek bir ses kalitesi sağlanıyor. Profesyonel efektler arasında ise stadyum efekti ve geniş bir vokal aralığı sağlayan özel mod var. Yazılım bazlı karaoke ve kayıt ürünlerinde ses gecikmeleri görülürken D-KARA’nın dijital gelişmiş mikrofon giriş sinyali işlemcisi ile tümleşik ses kartlarından 100 kat daha etkin ses tepkisi sunuluyor.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN