Ürün Teknoloji 05 MAYIS 2017 / 19:53

Samsung’dan yeni tabletler

Samsung Electronics; Galaxy Tab S3 ve Galaxy Book tabletlerinin Türkiye tanıtımını yaptı. Samsung, Galaxy Tab S3’ü oyun ve eğlence tutkunları için optimize ederek tablet deneyimini zenginleştirirken, Galaxy Book ile iş süreçlerine pratik çözümler sağlayan güçlü bir cihaz pazarda yerini aldı. Galaxy Tab S3; 9,7 inçlik Super AMOLED ekran özelliği ile, Galaxy Book ise 10,6 inç TFT LCD ve 12 inç Super AMOLED versiyonlarıyla satışa çıkıyor.
9 mm kalınlığa sahip geliştirilmiş S Pen, gerçek bir kalem gibi kullanılıyor ve basınca duyarlı 0,7 mm'lik ucu ile doğal bir yazı deneyimi sunuyor. S Pen’de hızlı not almak için Screen Off Memo, kolay düzenleme için PDF Annotation ve profesyonel düzeyde çizim için Gelişmiş Çizim Araçları gibi özellikler var. Galaxy Tab S3 ve 12 inç Galaxy Book, gerçeğe yakın renkler ve canlı dijital içerikle 10 bit renge sahip HDR video içeriği destekliyor. 
İleti bildirimlerini senkronize eden Samsung Flow güvenli bir giriş için oturum açarken, Galaxy Tab S3’de parmak izi ile kimlik doğruluyor. Bu özellik, kesintisiz çalışma sağlıyor ve dokümanları mobil cihazdan tablete aktarmak için uyumlu cihazlar arasında kablosuz bağlantı kurabiliyor. Galaxy Tab S3 ve 12 inç Galaxy Book, Samsung'un otomatik odaklama özellikli 13 mega piksel ana kamera ve yüksek kaliteli fotoğraflar için 5 mega piksel ön kamera içeren Galaxy teknolojisini devam ettiriyor. Tabletlerin genişletilebilir depolama ve hızlı şarj özellikleri de gücün daha verimli kullanılmasını sağlıyor. Samsung Electronics Türkiye Başkan Yardımcısı Tansu Yeğen, yeni ürünlerle ilgili şu bilgileri verdi:
“Oyun ve eğlence tutkunlarına özel optimize edilen Samsung Tab S3, ekran ve ses kalitesiyle sinema benzeri seyir zevki ve kesintisiz oyun deneyimi sunuyor. Galaxy Tab S3; zengin arayüzü, daha hızlı şarj özelliği ve uzun pil ömrü ile öne çıkıyor. Galaxy Book’un ise 10,6 inç ve 12 inç modelleri var. Güçlü bilgi işlem kapasitesi arayan ve mobil çalışan profesyonellere seslenen cihaz, tasarımı ile bir tabletten dizüstü bilgisayara dönüşebiliyor. Hafif olduğu için kolaylıkla taşınabilen cihaz, Windows 10 işletim sistemi sayesinde kişisel bilgisayar işlevi görebiliyor.”
Galaxy Book, bireysel müşterilere özel kampanyasıyla HDMI, USB A ve USB C tipi çıkış içeren 199 TL değerinde Targus 3’ü1 arada USB C Tipi çevirici adaptör hediyeli olarak satışa sunulacak. Galaxy Tab S3’ün tavsiye edilen perakende satış fiyatı Galaxy Tab S3 LTE için 2 bin 999 TL, Galaxy Tab S3 Wi-Fi için 2 bin 499 TL. Galaxy Book’un tavsiye edilen perakende satış fiyatları ise Galaxy Book 12’’ için 4 bin 499 TL, Galaxy Book 10.6 LTE için 2 bin 999 TL ve Galaxy Book 10.6 Wifi de 2 bin 499 TL. 
 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics