Ürün Teknoloji 22 EYLÜL 2014 / 14:20

Samsung’tan yeni fotoğraf makinesi

Samsung profesyonel kullanıcıları hedefleyen yeni akıllı fotoğraf makinesi NX1’i piyasaya sundu.

50 – 150mm f/2.8 lensi ile DSLR ve kompakt makineyi bir araya getiren Samsung’un yeni fotoğraf makinesi NX1, 15FPS kesintisiz AF çekim özelliği, 205 Faz Algılama noktalı otomatik odaklama sistemi Auto Focus System III ve 28MP CMOS sensörü ile DSLR makineleri aratmayacak özelliklerle birlikte geliyor. Cihazın bir diğer önemli özelliği ise 4K video kayıt edebilmesi.

NX1’in 28 megapiksellik APS-C sensörü sayesinde daha fazla ışık alarak gürültüyü etkin bir şekilde azaltıyor ve sinyal görüntü oranının düşmesini sağlıyor. Böylece NX1 kullanıcıları loş ışıkta dahi çok mükemmele yakın fotoğraf çekebiliyorlar. Geniş Faz Algılama özelliği sayesinde kadrajın neresinde olursa olsunlar tüm nesneler içgüdüsel olarak takip edilebiliyor. Yüksek odaklama hızı sayesinde kullanıcılar anında fotoğraf çekebiliyorlar. Video çekimi esnasında da Faz AF kullanılabilir olduğundan görüntüler daha sarsıntısız ve sağlam oluyor.

NX1 üzerinde 3 inçlik FVGA Super AMOLED ekran bulunuyor. Ayrıca kablosuz ağ bağlanabilirliği ile kullanıcılar fotoğraflarını ve videolarını kolayca aktarabiliyorlar.
ETİKETLER : 989

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN