Ürün Teknoloji 20 ŞUBAT 2011 / 18:00

Samsung’un en yeni akıllısı: Galaxy S II

Android 2.3 Gingerbread’le çalışan Galaxy S II, Samsung’un yeni içeriklerine erişim olanağı sunuyor. 8.49 mm kalınlığında olan akıllı telefon, kablosuz internet erişimi, Bluetooth 3.0 + HS desteği ve çift çekirdek uygulama işlemcisi barındırıyor. Galaxy S II’de 8 megapiksel kamera ve 1080p full HD video kayıt ve oynatma olanağı sunuyor. Super AMOLED Plus ekranı bulunan Galaxy S II, daha geniş görüş açısı ve arttırılmış dış mekân görünürlüğü sağlamayı hedefliyor.
Super AMOLED Plus ekran aynı zamanda, enerji tasarrufu da sağlıyor. Android Gingerbread platformuna sahip ürün aynı zamanda, data güvenliği ve sosyal ağ konusuna özellikle odaklanıyor.
Samsung’un ifadesine göre Galaxy S II, Samsung Hubs’ı içeren ilk cihaz olma özelliği taşıyor. Samsung Hubs sayesinde kitap ve dergi kataloğu, müzik, geliştirilmiş mobil oyunlar ve sosyal hesaplara tek bir platform üzerinden erişime olanak sağlıyor.
Bilgi için: http://galaxys2.samsungmobile.com/
ETİKETLER : Sayı:809

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN