Ürün Teknoloji 22 OCAK 2017 / 15:44

Samsung C7 Pro sahnede

Samsung, üç renk seçeneği ve şık dizaynı ile yeni C7 Pro modelini tanıttı. Tasarımsal olarak değerlendirildiğinde gayet şık bir model olduğu kabul görebilir. ancak Cihaz, 5.7-inç Super AMOLED Full HD ekran ile geliyor ve Qualcomm'un Snapdragon 626 yonga setine sahip. 4 GB RAM ve ön ve arka f / 1.9 açıklıkla 16 MP çözünürlükteki kameralarla donatılmış olarak geliyor.
Galaxy C7 Pro, 64GB'a kadar genişletilebilir dahili depolama kapasitesine sahip. 256 GB’a kadar artırılabilen harici depolama imkanı sunan Galaxy C7 Pro  Arctic Blue, Maple Leaf Gold veya Rose Pink renk seçenekleriyle raflardaki yerini alacak. 3.300 mAh pil ve ekranın altında, verilerinizin güvenliğini koruyacak bir parmak izi tarayıcısı mevcut. Android 6.0.1 ile kutusundan çıkan C7 Pro Samsung'un TouchWiz kullanıcı arayüzü çalışıyor.
Akıllı Telefon Karşılaştırma
Tüm bunların yanında cihaz ön sipariş için sunuldu. Ancak sadece Çin pazarına giren ürünlerin dünya geneline ne zaman açılacağı bilinmiyor.  Yaklaşık 400 dolarlık satış fiyatıyla ön siparişe çıkan cihazın geleceği ile ilgili detayları Samsung Android C7 Pro’yu Çin’de satışa sunması ile birlikte göreceğiz gibi görünüyor.
ETİKETLER : Samsung C7 Pro 1106

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics