Ürün Teknoloji 03 ŞUBAT 2016 / 14:43

Samsung Galaxy A 2016 serisi ile farklı bir selfie deneyimi

Samsung Electronics’in Süper AMOLED ekranlı akıllı telefonları içerisinde tasarımı tamamen metal ve cam olan Samsung Galaxy A 2016 serisi telefonları tasarımın yanında, ayrıca selfie çekmeyi daha eğlenceli hale getiren özelliklere sahip. Animated GIF ve üç ayrı fotoğrafı tek bir kareye sığdıran Geniş Açılı Selfie de bir diğer özellik.

Samsung Galaxy A 2016 serisi ile selfie çekmek için tuşa basma ya da selfie çubuğu kullanmak gerekmiyor. Ses ve görüntüyü tespit eden dikkat çekici yazılımıyla selfie kavramını yeni bir boyuta taşıyan Galaxy A 2016 serisi, en son görüntü algılama ve ses tanıma yazılımına sahip. Çok sayıda kişiyi tek bir kareye sığdırabilmeyi sağlayan Galaxy A 2016 serisinin Geniş Açılı Selfie özelliği, soldan/ortadan/sağdan çekilmiş üç ayrı fotoğrafı tek bir karede birleştirerek grup selfie’sine dönüştürüyor. Yani portre modunda 110 derece, manzara modunda 120 derece açılı selfie’lerle herkesi tek karede buluşturmak mümkün.
Samsung Galaxy A 2016 serisinin Animated GIF özelliği ile kendi GIF’inizi yaratmanız kolay. Animated GIF özelliği, birbiri ardına gelen 20 fotoğrafı tek karede yakalayarak, video yerine otomatik olarak paylaşılabilir bir GIF oluşturuyor. Animated Gif özelliği Kamera uygulamasından Mod indir diyerek galaxy apps uygulamasından indirilebiliyor.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics