Ürün Teknoloji 16 MAYIS 2010 / 18:00

Samsung i9000 Galaxy S, Haziran ayında Türkiye’de

Samsung Electronics, Samsung i9000 Galaxy S’yi Haziran ayında Türkiye’de satışa sunmaya hazırlanıyor. Android işletim sistemiyle çalışan Samsung i9000 Galaxy S, 4 inçlik Super AMOLED ekranı ve 1 GHz’lik üstün işlemcisi sayesinde HD kalitede video kullanımı, artırılmış gerçeklik teknolojisi ve geliştirilmiş nokta bazlı servis olanağı sağlıyor. Social Hub fonksiyonu ise belli başlı portalların hepsinin e-posta, IM ve SNS hizmetlerini kesintisiz biçimde telefonla doğrudan bütünleştirmek üzere tasarlanmış durumda.
Gelişmiş çokluortam özellikleri sunan ürünün ekranı, daha az yansıma ve ekstra hızlı tuş hassasiyeti sağlıyor. Samsung i9000 Galaxy S ile bütünleştirilen Mobil Dijital Doğal Görüntü Cihazı; fotoğraf, video ve e-kitap uygulamaları için daha keskin ve pürüzsüz bir görüntü sağlıyor.
Bilgi için:
www.samsung.com.tr
ETİKETLER : Samsung Sayı:771

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN