Ürün Teknoloji 29 MAYIS 2016 / 11:52

Samsung mobil ofisleri yeniden tasarlıyor

Samsung, Windows 10 işletim sistemiyle çalışan yeni nesil Galaxy TabPro S ile kurumsal kullanıcılarının beklentilerini karşılamayı amaçlıyor.
Galaxy TabPro S kullanıcılarına, Windows 10 Home ya da işe yönelik Windows 10 Pro ile gerçek bir bilgisayar işlevselliği sunmayı amaçlıyor. Bu sayede kullanıcılar, Windows 10 işletim sisteminin tüm özelliklerinden ve fonksiyonlarından yararlanabiliyorlar. Galaxy TabPro S’in mevcut BT altyapısına uyumluluğu da kullanıcı avantajlarından bir diğeri olarak öne çıkıyor.
6,3 millimetre inceliğinde ve 693 gram ağırlığındaki Galaxy TabPro S, tüm gün kolayca taşınabilecek şekilde tasarlanırken, cihaz kapsamında yer alan tablet boyutundaki aynı zamanda kılıf olarak da kullanılan klavyesi , tableti daha da kullanışlı hale getirmeyi hedefliyor. Ek olarak, cihazın klavyesi üzerinde bulunan Pogo pin, cihazı bağımsız olarak eşleştirme ya da şarj etme ihtiyacını ortadan kaldırıyor.
Galaxy TabPro S ile ilgili açıklamarda bulunan Samsung Electronics Türkiye Başkan Yardımcısı Tansu Yeğen şunları söyledi:
"Galaxy TabPro S özellikle saha kullanımında Super Amoled ekranıyla tüm ışık koşullarında net bir görüntüleme deneyimi sunarken; 693 gr ağırlığı ve 6,3 mm inceliği bilgisayar taşımayı olabildiğince kolay hale getiriyor. Bunun yanında 10,5 saatlik pil ömrü ve herhangi bir powerbank’ten şarj olabilmesi ile, kullanıcıyı neredeyse enerji bağımsız hale getiriyor. Uzun iş seyahatlerinde bu özelliğin kullanıcılara çok büyük kolaylık sağlayacağını söyleyebiliriz. Ürün tüm bu saydığımız tasarım özellikleri ve mobil teknolojisi yanında kullanıcıya tam bir bilgisayar performansı sunmasıyla da dikkat çekiyor."
Windows’a yönelik ilk Super AMOLED ekranlı tablet olarak sunulan cihaz, çoklu dokunmatik ekranınyanı sıra yüzde 94 gerçeğe en yakın renklerle daha derin bir renk kontrastı vesınıfının en iyisi görüntüleme deneyimi için daha keskin detaylar içeriyor.
Geliştirilmiş hızlı şarj özelliğiyle, 2,5 saatte tamamen şarj olan cihaz,10.5 saatlik şarj ömrü sunarak gün boyu kullanım avantajı sağlıyor. Güç kaynağına dayalı performans için fansız, ikisi bir arada tablete yönelik tasarlanmış Intel’in son nesil Core M (skylake) işlemcisiyle donatılan cihaz, ses bozulmalarını ortadan kaldırmak ve verimliliği en yüksek düzeye çıkarmak için sadece 4,5 watt enerji tüketiyor.
Üretkenliği arttırmak için çoklu bağlantı noktasına sahip adaptör (HDMI, USB Type A & C) ve Bluetooth Pen de ayrı ayrı satışa sunuluyor. Galaxy TabPro S, Türkiye’de 2 bin 999 liralık fiyatıyla kullanıcıların beğenisine sunuldu.
 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics