Ürün Teknoloji 03 AĞUSTOS 2016 / 12:22

Samsung yeni Galaxy Note7’yi tanıttı

Samsung Electronics, büyük ekranlı cihazlara yeni bir standart getiren, Galaxy Note Serisinin yeni üyesi Galaxy Note7’yi tanıttı. Galaxy Note7; suya dayanıklı gövde (IP68)* ve S Pen, Samsung Knox ve iris taramasının da yer aldığı biyometrik kimlik doğrulamayı bir araya getiren güvenlik, HDR video oynatma ve kaydetme gibi eğlence özelliklerini de içeriyor. Galaxy Note7, iş ve eğlence arasında denge sunuyor. 
Geliştirilmiş Galaxy Note7 S Pen, bir yazma aracından çok daha fazlasını sunuyor, alınan notlar Always On Display (Her Zaman Açık Ekran) özelliği ile ekrana sabitlenebiliyor. Ayrıca S Pen, kullanıcıların Akıllı Seçim özelliği ile GIF animasyonları yaratmasını ve paylaşmasını da sağlıyor.
“Temassız komut”a eklenen fonksiyonlar arasında kullanıcıların S Pen ile yalnızca üzerinden geçerek ekranda istediği noktayı yakınlaştırmasını sağlayan “Büyüteç” fonksiyonu var. “Çeviri” fonksiyonu ise istenilen dile anında çeviri yapabiliyor. El yazısı notlar alınması, çizimler yapılması ve herhangi bir yerdeki kayıtların düzenlenmesi gibi özelliklerin olduğu ‘Samsung Notes’ uygulaması ile birlikte S Pen’in yeniliklerine ulaşmak daha kolay.
Yeni S Pen, keskinlik ve kolaylığı bir arada sunuyor. 0.7 mm’den daha küçük ucu ve geliştirilmiş hassasiyetiyle gerçek kalem deneyimi sağlıyor. IP68 standartlarını karşılamanın verdiği güvenle Galaxy Note7 S Pen, ekran ıslak olsa bile kullanıcıların kalem kullanmalarına herhangi bir kesinti olmadan devam etmelerine imkân tanıyor.
Galaxy Note7 en üst düzeyde güvenlik ve mahremiyeti, Samsung Knox’un, parmak izi okuma ve iris tarama teknolojisi ile birlikte sunduğu gelişmiş biyometrik kimlik doğrulama ile sağlıyor. Gizli ve kişisel bilgileri güvende tutmak için fazladan bir güvenlik katmanı barındıran ayrı “Güvenli Klasör” ile kullanıcıların güvenliğini yeni bir seviyeye taşıyor.
Öte yandan, Smart Switch özelliği, veri, uygulama, ayar ve görünümün cihazlar arasında transferine imkan veren Samsung Cloud ile birleştirildi. Samsung Cloud aynı zamanda sürekli yedekleme sağlıyor. Galaxy Note7 kullanıcıları Samsung Cloud’da 15 GB’a kadar ücretsiz alana verilerini yedekleyebilecek ve indirebilecekler.
 
ETİKETLER : Samsung Galaxy Note7

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics