Ürün Teknoloji 28 KASIM 2015 / 15:53

Seagate’ten 8 TB’lik izleme amaçlı sabit disk

Seagate, Çin’de düzenlenen 2015 Çin Kamu Güvenliği Fuarında (CPSE) dünyanın ilk 8 TB’lik izleme amacına yönelik sabit disk sürücüsünün duyurusunu yaptı. İzleme sistemleri toplayıcılarını, son kullanıcıları ve sistem üreticilerini hedefleyen Seagate Surveillance HDD, piyasadaki en yüksek depolama alanına sahip izleme amaçlı sabit disk olmasıyla ön plana çıkıyor.
İzleme amaçlı Surveillence HDD 8 TB, başarılı, ölçeklendirilebilir ve güvenilir çözümler ortaya koymaya yönelik kritik bir bileşen olarak hizmet verdiği için, işletme yöneticileri de ihtiyaçlarının karşılandığını bilerek diğer işlerine odaklanabilir. 7/24 çalışabilecek şekilde tasarlanan 3.5 inçlik sürücü, eş zamanlı olarak HD içerik kaydı yapan 64 kamerayı destekleyecek şekilde, 800 saatten fazla yüksek çözünürlüklü (HD) içeriği depolayabiliyor.
ETİKETLER : 1048
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN