Ürün Teknoloji 26 AĞUSTOS 2012 / 16:06

Şekil zengini çanta

BWS modeli bilgisayar çantası özel tasarımı ile hem el hem sırt çantası olarak kullanılabiliyor. Sağlam ve güvenli olması, rahat taşınması, farklı kullanım şekli olan M&W ürünleri ile bu ihtiyacı karşılayan Marka Teknoloji, istendiğinde el çantası istendiğinde sırt çantası olarak kullanılabilen M&W BWS bilgisayar çantasını sunuyor. Tasarım patenti Marka Teknoloji’ye ait olan ve fiyatı 45,90 TL olan bilgisayar çantasında, su geçirmez 1900D kumaş ile deri bir arada kullanılıyor.
Temelde standart elde taşınan bir çanta görünümündeki ürün, arkasındaki fermuarlı bölümde gizlenmiş olan sırt omuzlukları çıkarılarak kolay bir şekilde sırt çantasına dönüştürülüyor.
ETİKETLER : Sayı:885

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN