Ürün Teknoloji 20 MAYIS 2014 / 14:04

Sesler berraklaşıyor

Sony Sound Bar modeli HT-CT370, yer tutmadan, güçlü baslara ve canlı tizlere sahip sarmalayıcı sanal surround sesi oturma odanıza getiriyor.Yeni teknolojilerle sesler da berrak olacak ve her enstrümanın sesini ve bütün diyalogları  tek tek duyabileceksiniz.Ekran üzerinde bol patlamalı aksiyonlardan samimi diyaloglara kadar, televizyonunuzdan gelen tüm sesler Sony’nin yeni Sound Bar modeli ile daha da fazla gerçeklik kazanıyor. HT-CT370 Sound Bar modeli,  birçok bağlanma opsiyonuyla sade ve güçlü bir dinleme deneyimi sunuyor.
Odada bulunan herkes, tüm seslerin tadını çıkarabilecek
2.1 kanallı S-Master Dijital Amplifikatör teknolojisi diziler, filmler ve oyunlara güçlü çok kanallı ses ile hayat veriyor.

ClearAudio+TM

ClearAudio+TM, Sony’nin bir ses markası olarak tarihi boyunca geliştirdiği dijital sinyal işleme teknolojilerindeki uzmanlığını bir araya getirerek yüksek kaliteli sesin tadının çıkartılmasını sağlayan eşsiz bir Sony teknolojisi. DTS-HD ve Dolby TrueHD desteği de eklenince, ne dinlerseniz dinleyin ana kayıt kalitesinde bir deneyim yaşamanız garanti altına alınıyor.
Eğer ekranda söylenenleri duymakta zorlanıyorsanız, filmdeki diyaloğa -tamamen odaklanmak için tek yapmanız gereken ‘Voice’ düğmesine dokunmak. Üstelik, her şeyi billur gibi bir netlikte duyana kadar ses düzeyini kademeli olarak artırabilecek bir dizi mod seçeneği de bulunuyor.

Mobil cihazlardan müzik dinlemek artık çok kolay ve keyifli
Evinizde dinlenirken veya eğlenirken canınız bir şarkı dinlemek istediğinde işinizi kolaylaştıran bu Sound Bar modeli, akıllı telefon, tablet bilgisayar veya Bluetooth donanımlı cihazınızdan müzik paylaşmayı keyifli bir hale getiriyor. Mobil cihazınızın Yakın Alan İletişimi’ni (NFC) desteklemesi halinde işiniz daha da basitleşiyor; anında bağlanmak için sadece mobil cihazınız ile dokunduğunuz takdirde, en sevdiğiniz seslerin tadını, kablosuz teknolojinin verdiği özgürlük ile çıkarabilirsiniz. AAC codec’i ile uyumluluk, Apple veya Android cihazınızdan Bluetooth üzerinden müzik aktarırken, saf, ince detaylara sahip dijital sesi güvence altına alıyor.
Sound Bar modeli aynı zamanda yeni SongPal uygulaması ile Bluetooth üzerinden akıllı telefon veya tablet bilgisayarınızdan da kablosuz olarak kontrol edilebiliyor. Ücretsiz uygulamayı indirdikten sonra, mobil cihazınızı kullanarak kanepenizin konforunda ClearAudio+, subwoofer ve diğer ses ayarlarını yapabilirsiniz.

İnce profil, etkileyici sonuçlar...
Yeni HT-CT370 model Sound Bar modeli, 300W ses çıkış gücüyle, çok kanallı sesin heyecan dolu dünyasında kendinizi kaybetmenizi sağlayacak. Sadece 5 cm yüksekliğinde olan bu zarif Sound Bar modeli, ekranı veya kızılötesi sensörünü engellemeksizin televizyonun önüne yerleştirilebileceği gibi duvara da monte edilebiliyor. İnce profiline rağmen, Sound Bar modeli, sesi yumuşak ve eşit şekilde dağıtan yeni hoparlör dağıtıcısı sayesinde etkileyici sonuçlar sağlıyor.

Güçlü kablosuz subwoofer, bas vuruş ve gürlemelerin altından rahatlıkla kalkıyor; iz bırakan basları gerçekten hissedebilmek için odada herhangi bir yere koyabilirsiniz. CT370iki düzenleme opsiyonu sunuyor: subwoofer'ı ister yatay olarak bir rafa yerleştirebiliyor ya da kanepenizin altına gizleyebiliyor, ister zemine dikey olarak koyabiliyorsunuz.

Sony’nin yeni HT-CT370 Ses Çubuğu, Mayıs ayı itibariyle Türkiye’de satışa sunulacak.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics