Ürün Teknoloji 08 EKİM 2015 / 16:36

Şık bir deck telefona ne dersiniz?

Akıllı telefonlar o kadar yaygınlaştı ki artık pek çok kişi ev ve iş telefonlarını iptal etmeye başladı. Yine de deck telefonlar, ofislerin vazgeçilmezleri arasında olmaya devam ediyor. Philips’in Luceo model deck telefonu, şu ana kadar gördüğümüz en şık ürünler arasında yer alıyor.

Philips Luceo, siyah ve beyazın şık bir şekilde harmanlandığı bir deck telefon. Ahizenin ve ana ünitenin dış kısımları beyazken, iç kısmı siyah ağırlıklı. Ergonomi ve malzeme kalitesi açısından son derece başarılı olan Luceo, şıklığıyla da ilgimizi çekiyor. Ana ünitenin ön tarafında bir LED ekran yer alıyor. Bu LCD ekran, arayanın kimliğini gösterirken ortada herhangi bir arama yokken de saat ve bildirimleri (cevapsız aramaları) görüntülüyor.

Simetrik yapılı

Ürünün yanlara doğru simetrik yapısı, kullanıma da yansıtılmış. Ahizeyi her iki tarafa doğru da çevirerek ana ünite üzerinde şarja bırakabiliyoruz. Bu güzel düşünülmüş özellik, kimi zaman telefonu hızlı bir şekilde açtığımızda ters tutmamıza sebep olabiliyor.

Ahizenin iç kısmı, numerik tuşlar, kontrol tuşları ve ekranı içeriyor. Ekran, LED yapısı sayesinde her türlü ışık altında net bir şekilde görüntülenebiliyor. Tuşlar ise ne yumuşak, ne sert. Tam olması gerektiği gibi.

100 kişilik kişi hafızası, her kişi için ev, cep ve iş telefonları olarak 3 ayrı numara sağlıyor olmasıyla toplam 300 telefon hafızası olarak karşımıza çıkıyor. Arama kimliğini görüntüleyebilen Luceo, arama engelleme ve arama yasaklama gibi özellikleri de bünyesinde barındırıyor. Dilediğimiz takdirde cihazı sessize de alabiliyoruz.

 
ETİKETLER : 1041

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics