Ürün Teknoloji 28 MART 2010 / 18:00

Şık bir kablosuz fareyi kim istemez ki?

Microsoft Donanım ekibinin son ürünlerinden Wireless Mobile Mouse 3500, kullanıcılara Microsoft BlueTrack Teknolojisi’yle keyifli bir deneyim sunuyor. Ancak söylemeden geçmeyelim BlueTrack teknolojisi şeffaf cam ve aynalı yüzeylerde çalışmıyor aman dikkat. Özellikle mobil kullanıcılar için iyi bir seçenek sunan ürün, hafifliği, farklı renk seçenekleri ve fiyat performans oranıyla da bir adım öne çıkıyor.
Wireless Mobile Mouse 3500 nispeten küçük fare modellerini sevenler ve özellikle dizüstü bilgisayar kullanıcıları için üretilmiş bir ürün. Ayrıca ürünün koyu gri ve canlı pembe olmak üzere iki farklı renk seçeneğine sahip.
Microsoft Donanım Grubu’nun üstün BlueTrack teknolojisi, kullanıcıyı masaüstlerindeki fare altlıklarından kurtararak yeni bir dönemi başlatıyor. BlueTrack teknolojisine sahip kablosuz farelerin ayrıcalığı tam da bu noktada ortaya çıkıyor. Bu fare modelleri ile kullanıcılar, herhangi bir fare altlığına ihtiyaç duymadan; ister granit mutfak tezgâhında, isterse herhangi bir masanın ahşap yüzeyinde çalışıyor olsun, bilgisayar ekranındaki nesneleri tam bir kesinlikle yönetebiliyor. Fare teknolojisinde çarpıcı bir değişim yaratan BlueTrack teknolojisi ile ürünler, kullanıcının ekranda büyük bir kesinlik ve rahatlık duygusu ile çalışmasını da kolaylaştırıyor.
Wireless Mobile Mouse 3500, bilgisayarların USB yuvasına takılabilen minik bir Nano alıcı/verici ile geliyor. Kullanıcılar dilerse bu alıcıyı her zaman bilgisayarlarında takılı tutabiliyorlar, tabii bir USB kapısını feda etmek şartıyla.

l Nedir:
Kablosuz mobil fare.
l Artılar:
Farklı renk seçenekleri, ebatları, pil ömrü.
l Eksiler:
Alıcısının çok küçük olması nedeniyle kolay kaybolabilmesi, cam ve aynalı yüzeylerde çalışmaması.
l Fiyatı:
ABD’de Nisan ayında 29.95 dolara satışa sunulacak ürünün Türkiye fiyatı ise henüz açıklanmadı.
ETİKETLER : Sayı:764

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics