Ürün Teknoloji 05 MART 2016 / 12:21

Sky Q, AirTies’ın Mesh teknolojisini kullanıyor

AirTies Mesh çözümü, Sky Q’nun TV ve ağ aksesuarlarının altyapısını oluştururken Sky’ın “Fluid Viewing” teknolojisinin yapısını oluşturuyor.
Sky Q kullanıcıları gerek canlı yayın, internet TV, geniş bant internet gerekse yerel olarak kaydedilmiş herhangi bir video içeriğine tek bir Wi-Fi ağı ile erişebiliyor. Mobil cihazlar evin içinde dolaşırken, AirTies Hybrid Mesh yazılımı tüm ev ağının bir haritasını çıkarıyor ve internet bağlantısı / TV yayınları için anlık ihtiyaçları gözlemleyerek veri paketlerini en verimli nasıl göndereceğini belirliyor. AirTies Hybrid Mesh, Sky kullanıcıları için kablosuz bağlantıyı optimize ederek maksimum verim alınmasını sağlıyor.
Sky ile yapılan işbirliğini değerlendiren AirTies Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Çelebi, “AirTies, Sky’a birkaç yıldır Wi-Fi ürünleri sağlıyor; bu ufku geniş proje için seçilmiş olmaktan gurur duyuyoruz. Sky’ın gelişme stratejisindeki bu önemli adımı optimum ev ağları performansı için çoklu erişim noktası görüşümüzü de doğruluyor. Kusursuz bir ev ağı, premium içerik sağlayıcılar için vazgeçilmez” dedi. 
Sky Yeni Ürünler Müdürü Andrew Olson ise “Avrupa’nın lider eğlence sunucusu olarak, müşterilerimizin en iyi televizyon deneyimini yaşamalarını önceliğimiz olarak kabul ediyoruz.  AirTies ile çalışmamız, Fluid Viewing ile ekranlar arasında en konforlu kullanıcı tecrübesi yaratmamıza yardımcı oldu. Aynı zamanda tüm Sky Broadband kullanıcıları, Sky Q kutularını birer akıllı kablosuz erişim noktasına dönüştürerek Sky servis deneyimini bir üst seviyeye taşıma imkanı yakaladı” şeklinde konuştu. 
Sky Q, favori TV kanallarını kolay biçimde kablosuz olarak ulaşılabilir kılan gelişmiş bir ürün ailesi. Sky Q’nun Fluid Viewing teknolojisi, aynı anda 5 farklı kanal izlerken 4 ayrı kanalı da kaydedilmesini, istenen kanalı durdurup diğerinde devam edebilmeyi, kutuda kayıtlı olan veya canlı herhangi bir programı televizyon veya tabletten izlemeyi mümkün kılıyor.
 
ETİKETLER : Sky Q AirTies Mesh 1062

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics