Ürün Teknoloji 06 HAZİRAN 2014 / 11:03

SnapDragon işlemcili LG G3 tanıtıldı

 

Merakla beklenilen LG G3’ün lansmanı yapıldı.Qualcomm Snapdragon 801 işlemci ile çalışan LG G3 Android 4.4.2. KitKat işletim sistemine sahip olmanın yanında davranış takibi yazılımı ile de dikkat çekiyor. Uygulama kullanımı ve lokasyonları takip ederek kullanıcılara önerilerde bulunan Smart Notice özelliğinin yanı sıra günlük fiziksel etkinliği takip ederek kullanıcının sağlık durumunu da kontrol eden LG Health ile ön plana çıkan ürün 13 MP kamera ve 5,5 inç Quad HD ekranı ile de üstün görsel deneyim sunuyor.

 

G3’ün üstün özelliklerinin başında ise bu yüksek performansı sağlayan işlemci gücü geliyor. Qualcomm Snapdragon 801 işlemci, geleceğin teknolojilerini ve dijital altıncı hissin en somut örneklerinden birini yansıtan LG G3’ün hızlı, verimli ve üstün performanslı çalışmasını sağlıyor.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN