Ürün Teknoloji 01 OCAK 2012 / 16:45

Snom ürünleri Tesan’a emanet

Ürün çeşitliliği konusundaki iddiasıyla ön plana çıkan Tesan, VoIP (Voice-over-IP) sektörünün önemli kuruluşlarından biri olan Snom ile geçtiğimiz Ekim’de başlayan iş ortaklığının ilk meyvelerini pazara sundu. Türkiye’de ana dağıtıcı şirket olarak Tesan ile yola devam edecek Snom, iletişim maliyetlerini düşürerek şirketlere önemli faydalar sağlıyor. SnomIP telefonların 2 yeni modeli olan Snom 720 ve UC 600, VoIP teknolojisini kullanarak telefon görüşmelerinin internet altyapısı üzerinden gerçekleşmesini sağlıyor. Kulaklık bağlantısı gibi birçok avantajın yanı sıra pek çok yenilikçi özellikleri de beraberinde getiren SnomIP telefonlar, tasarımlarıyla da dikkat çekiyor.
Snom, küçük ve orta işletmelerden büyük şirketlere kadar tüm iş ortamları için ideal çözümler sunuyor. SnomIP telefonlar, veri iletişimine dayanan bir sistem olan VoIP ile ofisler arasındaki görüşmeleri de ücretsiz hale getirebiliyor. Böylece şirketler kurum içi iletişim masraflarını büyük ölçüde azaltma fırsatı buluyor. Ayrıca ofis içindeki kullanımı kolaylaştıran birçok özellik de bu telefonlarla beraber geliyor. Işıklı tuş takımı çalışanların yerlerinde olup olmadığını anlama kolaylığı sağlarken, kullanıcının masada olmadığı durumlarda telefona bırakılan mesajları e-posta olarak kişiye gönderebiliyor.
ETİKETLER : Sayı:852

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN