Ürün Teknoloji 17 NİSAN 2016 / 14:14

Sony’den kurumsal ağ video yönetim sistemleri

Gerek kurumsal ürünleriyle, gerekse tüketici elektroniği ürünleriyle yakından tanıdığımız Sony, bu sefer ağ üzerinden video akışlarının yönetileceği ağ video kayıt cihazları ve sunucu tabanlı video yönetim yazılımlarıyla karşımıza çıkıyor.
Şehir izleme, taşımacılık, finansal hizmetler ve eğitim dahil olmak üzere çeşitli ticari video çekme uygulamaları için tasarlanan HAW-E – HAW-S serisi video kayıt cihazları ve SOW-E – SOW-S serisi video yönetim yazılımları, Sony’nin ve diğer markaların 4K ağ kamerası teknolojileri ile çeşitli IP kamera formatlarını destekliyor. 4K kayıt imkanıyla bir araya gelen 4K görüntü yakalama özelliği, kurumların ayrıntılarla dolu 4K çözünürlüklü videoları kullanarak daha ayrıntılı analiz yapmalarını sağlıyor.
Sony’nin yeni ağ video yönetimi sistemi, yerel veya uzaktan canlı görüntüleme / oynatma ve arama yapabilme ile PC’ler, tabletler ve akıllı telefonlar dahil olmak üzere çok sayıda istemci desteği gibi özellikler sunuyor. Ayrıca etkinlik araması, zaman araması, statik ve dinamik akıllı kırpma, maksimum detay için delil çekimi ve tüm Sony kameraları destekleme gibi yetenekleri de bulunuyor.
SOW-S ve HAW-S serisinden oluşan standart sürüm, 288 taneye kadar kamera bağlanabilirken NVR biriminin başına 40 kamera olarak kullanılabiliyor.
SOW-E ve HAW-E serisinden oluşan kurumsal çözüm ise 4096 kamera desteği sağlıyor. NVR başına 100 kamera desteği sunan bu sürüme ek olarak akıllı duvar desteği satın alarak birden fazla monitörle görüntüleme yapmak mümkün.
Sony’nin bu yeni ağ video yönetim sistemleri, 2016 sonuna doğru Avrupa’da piyasaya çıkacak. 
ETİKETLER : 1068 Sony

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics