Ürün Teknoloji 29 HAZİRAN 2015 / 07:41

Sony konferans portföyünü genişletti

Sony, görüntülü konferans sistemleri ailesine 60 fps'de 1080p çözünürlüğe kadar destek verebilen yeni PCS-XC1 modelini geçtiğimiz yılın son aylarında ekledi.

Güçlü ancak kullanımı kolay bir HD sistem olan PCS-XC1, sunduğu üstün görüntü ve ses kalitesi, kablosuz uyumluluğu avantajı ve çok yönlü işbirliği araçlarıyla şirket toplantılarının dünyanın her yerinde düzenlenmesine imkân tanıyor.

PCS-XC1'in Exmor CMOS sensörü ve View-DR teknolojisi, pencereden gelen ışığın yakınında çekim yaparken veya diğer zorlu ofis aydınlatma koşullarında net görüntüler üretiyor. View-DR teknolojisi bunun için her bir pikselin parlaklığını ayarlayarak gölgeleri ortaya çıkarıp aydınlık noktaları yumuşatıyor ve PTZ kamera, istenen görüntüleme açısını desteklemek için ayarlanabiliyor.
Standart sistem 60 fps'ye kadar 720p çözünürlükte HD görüntüler iletebiliyor. İsteğe bağlı PCSA-RXC1 HD yükseltme yazılımı, iletim kabiliyetini 1080/60p'ye çıkararak her biri 1920x1080 çözünürlükte olan HD konferans videosunun ve H.239 ile uyumlu masaüstü ekran görüntüsünün 30 fps'de eşzamanlı olarak iletilmesine imkân tanıyor. Sistem bu yükseltmeyle birlikte yüksek çözünürlüklü görüntülerin paylaşılmasını gerektiren tasarım konferansları ve benzer etkinlikler için ideal hale geliyor.

Kompakt, entegre bir ünite olan PCS-XC1, 1,8 kg'lık ağırlığıyla kolayca taşınabiliyor. Taşınabilirlik sayesinde ürün, kalabalık odalar, konferans odaları ve her büyüklükten ofis alanları için ideal bir çözüm sunuyor. İsteğe bağlı PCSA-WXC1 kablosuz yazılımının yüklenmesi ve USB kablosuz LAN modülünün takılmasıyla kablosuz LAN üzerinden kolayca mobil görüntülü konferans gerçekleştirmek mümkün hale geliyor.

 
ETİKETLER : 1028
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN