Ürün Teknoloji 22 HAZİRAN 2015 / 07:10

Sony Projektör ailesini genişletti

Sony, 4K lazer ışık kaynağı projektörü yelpazesini genişleten iki yeni projektör tanıttı.

Yeni projektörler planetaryumlar, eğlence parkları, müzeler ve perakende satış mağazaları için tasarlanan VPL-GTZ270 ile simülasyon, görselleştirme ve eğitim alanlarında kullanılmak üzere tasarlanan VPL-GTZ280 modellerinden oluşuyor. Yerel SXRD 4K çözünürlüğe sahip her iki 5000 lümen model de Sony'nin VPL-GTZ1 modeliyle bir arada kullanılarak B2B ve çeşitli ticari amaçlı uygulamalar için tasarlanan çok yönlü bir 4K lazer ışık kaynağı projektörü ailesi oluşturuyor. VPL-GTZ270 ve VPL-GTZ280 modelleri yaklaşık 20 bin saat bakım gerektirmeden çalışma özelliği sayesinde normal koşullarda ampul değiştirme işlemleriyle ortaya çıkan maliyetleri azaltıyor. Sabit parlaklık modu ve periyodik otomatik kalibrasyon özellikleri sayesinde ürünler daha uzun bir süre kullanılabiliyor.

 VPL- GTZ270

"Reality Creation" yükseltme ve Yüksek Dinamik Aralık özellikleri gibi görüntü iyileştirme işlevleriyle gerçekçi bir görüntüleme deneyimi sunmak üzere tasarlanan VPL-GTZ270, kullanıcıların görüntünün tamamını doğru bir şekilde görüntüleyebilmesini sağlıyor. Geniş renk aralığı tüm DCI aralığını kapsıyor ve yeni ITU-R BT2020 renk gamutunu simüle ediyor. Yeni gövde tasarımı birçok projektörün kolaylıkla taşınmasını ve üst üste dizilmesini sağlıyor.

 VPL- GTZ280

Yüksek hızlı hareket işlevlerini ve her gözde 4K 3D 60 Hz için yeni yüksek hızlı 4K 120 Hz sinyal işleme özelliklerini kullanan VPL-GTZ280, leke ve taşıma gecikmesi azaltması, gece görüş simülasyonu için kızılötesi ışık çıkışı ve titreşime dayanıklılık gibi özelliklerin yanı sıra hızlı hareketli sahnelerde bulanıklığı da azaltıyor.
ETİKETLER : 1027

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics