Ürün Teknoloji 19 OCAK 2015 / 07:34

Sony SmartBand Talk Türkiye'de

Sony, teknoloji severler tarafından merakla beklenen SmartBand Talk'u piyasaya sürdü.

Hızla gelişen giyilebilir teknoloji pazarında öncü rol oynamak isteyen Sony Mobile, Lifelog uygulamasının yeni üyesi SmartBand Talk ile teknoloji severlerin giyilebilir teknoloji deneyimlerini zenginleştirmeyi amaçlıyor.

Lifelog uygulaması ile kullanıcıların günlük aktivitelerini kayıt altına alabilen ve 1,4 inç e-Ink ekranı sayesinde bileklikten kısa konuşmalar yapmaya olanak sağlayan Sony SmartBand Talk, üç güne kadar kullanım süresi sunuyor. Suya dayanıklı yapısıyla dikkat çeken akıllı bant, kullanıcılarının giyilebilir teknoloji deneyimlerini bir adım öteye taşımayı amaçlıyor.

IP 68 sertifikası ile dayanıklı yapısını belgeleyen akıllı bant, Voice Control teknolojisi ile entegre olarak kullanıcının ses ile özel uygulamaları kontrol edebilmelerine imkan sağlıyor. Kendilerine özel ses komutları da oluşturabilen kullanıcılar, bu sayede akıllı bantlarını kişiselleştirebiliyorlar. SmartBand Talk ile kullanıcılar uyku süresi, yürüyüş mesafesi, bisiklet veya arabada geçen zaman, adım sayısı, nabız gibi verileri kayıt altında tutabiliyor.

Suya dayanıklı tasarımıyla her türlü hava koşulunda tek dokunuş ile ulaşılabilir olma imkanı sunuyor. Sony Smartband Talk, 369 liralık fiyat etiketiyle Türkiye'deki tüketicilerle buluştu.
ETİKETLER : 1005

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics