Ürün Teknoloji 20 MAYIS 2012 / 15:04

Sosyal ağlarda sahne Curve 9320’de

Research In Motion (RIM), sosyal ağları sık kullanan müşteriler için yeni bir akıllı telefon tanıttı. Yeni BlackBerry Curve 9320 akıllı telefon, insanların iletişim halinde kalmasını sağlayan tüm temel BlackBerry mesajlaşma ve sosyal merkezli özelliklerine sahip ve kullanıcıların günlerinden en iyi şekilde yararlanmasına olanak veren uzun pil ömrü ile desteklenen 3G bağlantısı sunuyor.
Research In Motion Akıllı Telefon İş Alanı Kıdemli Başkan Yardımcısı Carlo Chiarello; “Yeni BlackBerry Curve 9320, insanların sosyal olarak bağlı kalmalarını çok daha kolay hale getirmek üzere tasarlandı. Yeni BlackBerry Curve 9320’nin özellikle ilk kez akıllı telefon kullanacak olan kullanıcılar ve hız ile fonksiyonellik anlamında bir adım öteye geçmek isteyen mevcut Curve kullanıcıları arasında popüler olacağına inanıyoruz” dedi.
BlackBerry Curve 9320, kullanıcıların, sevdiklerine ve çevrelerine bağlı kalmak için ihtiyaç duydukları her şeye sahip. Yeni cihaz, RIM’in popüler mobil sosyal ağ gücünü anında artıran özel bir BBM tuşunun yanı sıra, hızlı ve kolay yazım deneyimi için sınıfının en iyisi klavye özellikleri barındırıyor. Kullanıcıların, en sevdikleri radyo istasyonunu dinlemelerine olanak veren dahili FM radyoya sahip olan BlackBerry Curve 9320 ile radyo dinlemek, bir veri planı veya veri servisleri kullanımı gerektirmiyor. 3G bağlantı ve uzun pil ömrüne olanak verecek şekilde tasarlanan ürünle kullanıcılar, 7 saate kadar konuşma süresi veya kulaklıkla 30 saate kadar FM radyo ya da müzik dinleme imkanı elde ediyor.
Kullanıcılar, Facebook ve Twitter gibi önceden yüklenmiş uygulamaları kullanarak sosyal ağları ile gerçek zamanlı iletişime geçebiliyor. Önceden yüklenmiş olarak gelen yeni Social Feeds 2.0 uygulaması, kullanıcıların güncellemeleri birden fazla sosyal ağda, aynı anda paylaşmasına ve haber kaynakları (RSS), sosyal uygulamalar ve anlık mesajlaşma uygulamaları güncellemelerinin tümünü tek bir görünümde yakalamasına olanak veriyor. Flaşlı dahili kamera, video kaydını destekliyor ve akıllı telefonun dahili GPS’i sayesinde fotoğraflar konumları ile etiketlenebiliyor. BlackBerry Curve 9320 ürününün fiyatı ve pazarlara sunulması, RIM’in dağıtım ortakları ile birlikte duyurulacak.
ETİKETLER : Sayı:872

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics