Ürün Teknoloji 16 MAYIS 2010 / 18:00

Sporcular için ideal

Sony, yeni suya dayanıklı ‘giyilebilir Walkman’ini duyurdu. Haziran 2010 itibariyle satışa sunulacak olan yeni Sony Walkman NWZ-W250 Serisi, aynı zamanda Sony’nin ilk kablosuz MP3 çaları olarak da öne çıkıyor. Dört farklı renk seçeneğiyle piyasada yer alacak seri, hafif ve kulaklık kablolarının birbirine dolanmasını önleyen hepsi birarada tasarımıyla kullanıcıya rahat şekilde hareket etme özgürlüğü sunuyor. 13.5 mm EX Serisi kulaklıkları sayesinde çok net ve güçlü Walkman sesine konfor ve fiziksel aktivite esnasında tam güvenli uyum da ekleniyor.   NWZ-W250 Serisi, kolay yönetilir menüsüyle kullanıcıya yaptığı aktiviteye odaklanma olanağı sunuyor. Şarkı listesi oluşturma özelliğiyle W250 sahipleri, en sevdiği parçaları, yapacakları aktivite sırasında ısınmadan, soğuma ve dinlenmeye kadar  tüm aşamalarına kadar bir ön kurgu ile seçip sıralayabiliyor.
Sony’nin tek dokunuşla tam kontrol sağlayan Zappin teknolojisi, yüklenen tüm parçaları kullanıcı için tarıyor. Hatırlatıcı olması amacıyla parçalardan kısa bölümler çalıyor ve o anda dinlenmek istenen şarkıyı kullanıcı için buluyor.
Üç dakikada hızlı şarj olanağı sunan ürün, bu şarjla 90 dakikalık müzik dinleme zamanı sağlıyor. Tam şarj edilmiş pil ile de 11 saat boyunca kesintisiz müzik dinlemek mümkün.
Bilgisayar için ayrıca bir USB dock görevi gören şarj standı, cihaza şarkıları kolayca yükleme olanağı sunuyor.
Bilgi için:
www.sony.com.tr
ETİKETLER : Sayı:771 Sony

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN