Ürün Teknoloji 16 ŞUBAT 2015 / 07:21

Synology’den üç yeni ürün

Esnek, ölçeklenebilir ve ihtiyaçlara göre şekillenebilen Synology Ağa Bağlı Depolama (NAS) ürünleri, bireysel ve kurumsal kullanıcıların verilerini hızlı ve güvenli biçimde depolamalarını sağlıyor. Synology, yeni kullanıma sunduğu RackStation RS815+, RS815RP+ ve DiskStation DS2415+ ürünleriyle kullanıcılarına kapsamlı hizmete devam ediyor. RackStation RS815+, RS815RP+ ve DiskStation DS2415+, yenilikçi şifreleme motoru ile kullanıma sunuluyor. 6 GB’a kadar genişletilebilir RAM modülünü üzerinde bulunduran ürünler, 2,4 GHz dört çekirdekli işlemci özelliğine sahip. İş süreçlerinin daha esnek ve hızlı yönetilebilmesini sağlarken, maliyetleri en aza indirip faydayı yukarı taşımak da mümkün.

NAS ürünlerinin kullanımı kolay kullanıcı arayüzlerine işaret eden Synology Türkiye Ürün Müdürü Volkan Yiğit, “Ev veya ofis ortamınızı korumak üzere IP kameraları yönetebilen web tabanlı bir uygulama olan Surveillance Station sayesinde de 64 ekran canlı olarak izlenebiliyor ve 80 kameraya kadar kayıt edilebiliyor. Ürünlerimiz, veri yedekleme, güvenilirlik, esneklik, kolay kullanım, yüksek ulaşılabilirlik, uzaktan erişebilirlik avantajları ile benzerlerinden ayrılıyor. Birbirine yedekli olan ürünler, arıza durumunda veri güvenliği ve kesintisiz çalışma olanağı sağlıyor” bilgisini ekledi.

 
ETİKETLER : 1009

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN