Ürün Teknoloji 09 EYLÜL 2017 / 08:48

T-Systems, Zenium’da yerini aldı

Deutsche Telekom’un kurumsal müşteriler ayağı olan T-Systems’ın, Zenium’un veri merkezinde yer alma kararı, şirketin kurumsal müşterilerine çok kapsamlı entegre BT çözümlerini İstanbul’dan sunma isteğini gösteriyor. T-Systems Türkiye Yönetici Direktörü Sinan Kılıçoğlu, “Zenium ile kurduğumuz işbirliği, ölçeklendirilebilir ve güvenli bir ortamda klasik BT hizmetlerini sunmaya devem edecek olmamızın yanı sıra, dijital ekonominin faydalarından yararlanmak konusunda kararlı olan müşterilerimize destek olmamızı da sağlayacak” dedi.
T-Systems Türkiye’nin Zenium ile işbirliğinin hemen ardından, şirketin İstanbul One’daki ilk kurumsal müşterisi de belli oldu. T-Systems, Türkiye’nin çelik, distribütörlük, lojistik ve enerji sektöründe faaliyet gösteren en büyük sanayi gruplarından birine, şirketin büyüme stratejisi için ihtiyaç duyduğu operatör bağımsız, yüksek bağlantı gücü ve enerji verimliliğine sahip veri merkezi ortamını sağlayacak.
Bu işbirliği aynı zamanda Zenium’un İstanbul One’daki müşterilerine, mevcut sistemlerin güvenle faaliyet göstermesi, müşteri isteğine göre dizayn edilen altyapı, platform ve yazılım gibi bulut tabanlı hizmetlere geçiş ve telekom ile ilgili hizmetler dahilindeki yeni iş modelleri de olmak üzere T-Systems Türkiye’nin sunduğu kapsamlı BT çözümlerinden yararlanma imkanı da sunacak. 
 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics