Ürün Teknoloji 14 TEMMUZ 2014 / 08:18

Tabletlere rahat kullanım

Yenilikçi tasarımlarıyla hayatı kolaylaştıran Nite İze, Steelie ürünleriyle Türkiye pazarına giriş yaptı. Türkiye’de ilk defa satılmaya başlanan ürünlerden birisi olan Nite Ize Steelie Masaüstü Kiti; çalışırken, film izlerken ya da herhangi bir iş ile meşgulken tabletlerin uygun açıda kolaylıkla kullanılabilmesini sağlıyor.
Manyetik ve hafif tasarımı ile dikkat çeken Nite Ize Steelie Masaüstü Kiti, her çeşit tablet, e-kitap okuyucu ve diğer cihazlarla kullanılabiliyor. 3M VHB teknolojisini kullanılan kitin parçaları uygulandığı cihazın yüzeyine zarar vermiyor. Parçalar söküldüğünde de herhangi bir iz kalmıyor. Takması ve çıkarması da oldukça basit.
Kullanıcılar bu kit sayesinde tabletlerini buzdolabı kapakları, çelik raflar, davlumbaz, dosya dolapları ve alet kutuları gibi farklı yüzeylerde kullanabiliyor. 109,90 TL’lik fiyat etiketine sahip olan Nite Ize Steelie Masaüstü Kiti’ni kullanıcılar çeşitli mağazalardan ve çevrimiçi alışveriş sitelerinden satın alabiliyor.

Bilgi için:
www.niteize.com
ETİKETLER : Sayı:980

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN