Ürün Teknoloji 02 NİSAN 2012 / 15:31

Tam teşekküllü bilgi deposu

Buffalo Türkiye pazarında daha fazla çözümüyle yer almak isteyen markalardan biri. Buffalo LinkStation Duo depolamayı ve paylaşımı basit hale getiren yeni bir cihaz. LinkStation Duo fotoğraf, video, müzik gibi yer kaplayan ve yönetilmesi zor olanlar başta olmak üzere tüm dosyalarını paylaşmak üzere merkezi bir alana ihtiyaç duyanlar için yüksek performanslı bir çözüm sunuyor.
Özellikle ev ve küçük ofislerde kullanımı kolaylaştırmak adına her türlü özelliği içinde barındıran ürün, İçerisindeki diskleri RAID 0 veya RAID 1 olarak yapılandırabiliyor. Saniyede 40 MB’a kadar kadar veri aktarım hızı sunan ürün, ön panelinde bulunan yuvalar ile disklerin de hızlı bir şekilde değiştirilebilmesine olanak tanıyor
ETİKETLER : Sayı:865
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN