Ürün Teknoloji 12 HAZİRAN 2016 / 11:55

Taraftar coşkusu Philips Ambilight TV’lerde

Philips TV’lere özel Ambilight teknolojisiyle stadyum ortamı, formaların ve tribünlerin canlı renkleri odaya yayılacak. Philips TV’nin geçtiğimiz ay Türkiye’de de tanıttığı yeni modeli Ambilux, etrafında bulundurduğu ve TV ekranındaki renkleri televizyonun etrafına yansıtmaya yarayan 9 projektörle TV izleme deneyimini yeniden tanımlıyor. Philips TV’lerde Ambilight projeksiyon sisteminin görüntüleri üstün netlik, canlı renkler ve üst düzey kontrast ile birleşiyor. 
Philips’in 6501 ve 7101 serisi 4K TV’leri de futbol coşkusunu yaşamak isteyenleri bekliyor. Philips 7101 serisi gelişmiş Philips TV teknolojilerini bir araya getirken, HDR+ teknolojisinin tüm avantajlarını kullanıcısına sunuyor. Premium Colour sistemi geniş bir renk gamı panelini 2,25 trilyon renk işlemeyle birleştirerek canlı ve doğal renkler sağlarken, pürüzsüz, titreşimsiz hareket ve keskin UHD görüntüler sunuyor. Android TV özelliği de dört çekirdekli işlemci ve klavyeli uzak kumandasıyla kolaylık sağlıyor. 
Philips 6501 serisinde güçlü Pixel Precise Ultra HD motor her kaynaktan süper keskin, doğal ve gerçekçi görüntüler üretmeyi sağlarken, Micro Dimming Pro teknolojisi görüntünün içindeki 6400 bölgeyi izleyerek kontrastı optimum hale getiriyor, derin siyahlar ve canlı beyazlar sağlıyor. 
ETİKETLER : 1076 Philips Ambilight TV

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics