Ürün Teknoloji 12 HAZİRAN 2016 / 11:55

Taraftar coşkusu Philips Ambilight TV’lerde

Philips TV’lere özel Ambilight teknolojisiyle stadyum ortamı, formaların ve tribünlerin canlı renkleri odaya yayılacak. Philips TV’nin geçtiğimiz ay Türkiye’de de tanıttığı yeni modeli Ambilux, etrafında bulundurduğu ve TV ekranındaki renkleri televizyonun etrafına yansıtmaya yarayan 9 projektörle TV izleme deneyimini yeniden tanımlıyor. Philips TV’lerde Ambilight projeksiyon sisteminin görüntüleri üstün netlik, canlı renkler ve üst düzey kontrast ile birleşiyor. 
Philips’in 6501 ve 7101 serisi 4K TV’leri de futbol coşkusunu yaşamak isteyenleri bekliyor. Philips 7101 serisi gelişmiş Philips TV teknolojilerini bir araya getirken, HDR+ teknolojisinin tüm avantajlarını kullanıcısına sunuyor. Premium Colour sistemi geniş bir renk gamı panelini 2,25 trilyon renk işlemeyle birleştirerek canlı ve doğal renkler sağlarken, pürüzsüz, titreşimsiz hareket ve keskin UHD görüntüler sunuyor. Android TV özelliği de dört çekirdekli işlemci ve klavyeli uzak kumandasıyla kolaylık sağlıyor. 
Philips 6501 serisinde güçlü Pixel Precise Ultra HD motor her kaynaktan süper keskin, doğal ve gerçekçi görüntüler üretmeyi sağlarken, Micro Dimming Pro teknolojisi görüntünün içindeki 6400 bölgeyi izleyerek kontrastı optimum hale getiriyor, derin siyahlar ve canlı beyazlar sağlıyor. 
ETİKETLER : 1076 Philips Ambilight TV
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN