Ürün Teknoloji 08 OCAK 2012 / 15:50

Telefon HTC’den, hediyesi Vodafone’dan

Operatörler tarafından sağlanan telefon modellerinin sayısı gün geçtikçe artıyor. Özellikle son yıllarda güçlü modelleriyle piyasaya çıkan HTC’nin bu telefonlar arasında önemli bir yer edindiğini görebiliyoruz. HTC’nin en yeni modellerinden biri olan HTC Sensation XE, Dr. Dre Beatsaudio kulaklık ve bin adet şarkı hediyesiyla Vodafone tarafından Türkiye’de ilk kez piyasaya sürüldü.
Vodafone’un faturalı tarifelerine taahhüt verilerek ayda 61 TL’den başlayan ek ödemelerle satışa sunulan telefon, 1,5 GHz işlemcisi ve 4,3 inçlik dokunmatik ekranıyla dikkat çekiyor. 8 megapiksel çözünürlüğündeki dahili kamerası, flaş desteğiyle loş ortamlarda dahi kaliteli kareler yakalayabilmenizi sağlıyor.
Android işletim sistemine sahip HTC Sensation XE, kullanıcılara hem telefona hem de bilgisayara indirilebilen toplam 1.000 şarkı hediye ediyor. Böylelikle kullanıcılar yasal olarak indirdikleri büyük bir müzik arşivini sürekli olarak yanlarında taşıyabiliyor. Telefonun yanında gelen bir diğer hediye ise Dr. Dre Beatsaudio kulak içi kulaklık. Bu kulaklık yüksek bir akustik performansının yanı sıra daha uzun pil ile çalışma süresi vaat ediyor.

Bilgi için:
www.vodafone.com.tr
ETİKETLER : Sayı:853

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics