Ürün Teknoloji 08 TEMMUZ 2012 / 15:30

Toshiba hepsi-bir-arada masaüstü PC’sini duyurdu

Toshiba ilk hepsi-bir-arada masaüstü bilgisayarı Qosmio DX730’ı duyurdu. Büyük bir 58.4 cm dokunmatik ekrana sahip olan Qosmio DX730, en yüksek kalitede ses video ve bilgisayar performansı sağlamanın yanı sıra içerik yaratmak ve yönetmek için birinci sınıf bilgisayar yetenekleri sağlayan eksiksiz bir eğlence merkezi alternatifi sunuyor. Qosmio DX730’da Full HD (1080p) içeriği destekleyen ve iki parmakla kontrol edilebilen, berrak bir  dokunmatik ekran bulunuyor. Modern bir ayaklık üzerine oturtulmuş bulunulan bu cihazın açısı, en iyi görüntü ve dokunma deneyimi için, kolaylıkla değiştirilebiliyor. Yer tasarrufu sağlayan hepsi-bir-arada PC, parlak siyah dış görünümü ile oturma odası, mutfak veya yatak odası dâhil her türlü iç mekân için tasarlanmış.
Fotoğraf, video ve müzik için bol depolama kapasitesi ve geniş bağlanma opsiyonları ile bu hepsi-bir-arada cihaz kolaylıkla bir ev eğlence merkezi olarak kullanılabiliyor. Kullanıcılar, HDMI giriş portu aracılığıyla, bir oyun klavyesine bağlanarak PC’nin parlak ve karşılık veren ekranında en yeni oyunların zevkini çıkartabiliyorlar. Stereo hoparlörleri olan ve derin bas hoparlörü Dolby Advanced Audio tarafından ayarlanmış bulunan Onkyo ses makinesi, kristal netliğinde ses sunarak harici hoparlör gereksinimini ortadan kaldırıyor. Uyku ve müzik fonksiyonu, bir hi-fi sistemi gibi hareket ettiğinden, PC’yi açmadan bağlı bir MP3 çalardan müzik çalınabiliyor.

Webe ve diğer cihazlara bağlanabiliyor
Qosmio DX730 teknoloji harikası bir eğlence merkezinde gereksinim duyulan geniş bağlanabilme seçenekleri sunuyor. Webe erişim WLAN veya Gigabit Ethernet yoluyla ayarlanabiliyor. Toshiba’nın hepsi-bir-arada PC’si, yazıcılar, tarayıcılar, harici depolama cihazları ve oyun konsolları gibi diğer cihazlara bağlanmak için, üzerinde iki adet USB 3.0 ve dört adet USB 2.0 port olmak üzere tüm gerekli port ve arabirimlerle geliyor. Aynı zamanda, fare ile klavye kablosuz olarak bağlandığından kullanıcılar kanepede rahatça otururken klavyede yazı yazabiliyorlar. Gücünü en yeni Intel işlemci ailesinden alan Qosmio DX730, içerik yönetimi, film ve müzik düzenleme ve Resolution+ resim geliştirme uygulamasını çalıştırmak için gerekli performansı sunuyor. Toshiba’nın videoyu yukarı dönüştürme teknolojisi, renk, parlaklık ve kontrastı, gerçek zamanda kusursuz olarak ayarlayarak, standart tanımlı videolara yüksek tanımlı videolara yakın kalite ile yeni bir soluk getiriyor.
ETİKETLER : Sayı:879

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics