Ürün Teknoloji 17 HAZİRAN 2017 / 16:20

Totolink, yeni nesil bayi ağına hayat veriyor

BTburada şirketi, Kore merkezli uluslararası akıllı ağ cihazları sağlayıcısı Totolink ürünleri için Türkiye’de yenilikçi bir bayi ağı programı oluşturuyor. Tüm Türkiye’de güçlü bir bayi ağı ile bilişim alanındaki faaliyetlerini genişletmeyi hedefleyen şirket, BTHABER Şirketler Grubu desteğiyle iş ortaklarına önemli pazarlama fırsatları ve rekabet avantajı da sağlayacak. 
BTburada; Totolink İş Ortaklığı Programı ile Türkiye’nin tüm şehirlerinden seçilecek güçlü ve güvenilir bilişim firmalarına odaklanacak. Belirlenen bölgelerde tek yetkili satıcı olarak konumlandırılacak Totolink bayileri de fiyat, avantaj ve pazarlama destekli bir programdan yararlanacak. Her Yıldız Bayi, kendi ürünü için rekabete girmeden hem bireysel hem kurumsal ürünlerin satışını yapabilecek. Yıl sonunda ekstra rebate ödemeleri ile güçlendirilmiş programın en önemli avantajı ise BTHABER Şirketler Grubu’nun gerçekleştireceği pazarlama faaliyetlerinde iş ortağı ismi, logo ve firma özet detayları ile yer alma hakkı sunması. Tamamı ücretsiz olmak üzere BThaber Gazetesi, e-Devlet Dergisi ve diğer sektörel eklerde reklam, ayrıca Bilişim Zirvesi, BTvizyon, Teknoloji Platformları gibi etkinliklerde tanıtım, sunum ve stand hakları, Totolink içerikli hedefi seçilmiş gruplara mailing hizmetleri de sağlanacak. Bu kapsamlı iletişim ve pazarlama desteği ile bayilerin hızlı ve güçlü bir şekilde büyümesi de desteklenecek. Totolink İş Ortaklığı programına dair detaylar www.totolink.com.tr/yildizbayi adresinde yer alırken,  BTburada İleri Teknolojik Ürünler İş Geliştirme Müdürü  Nedim Kızılırmak da şu bilgileri paylaştı:
“Yeni iş ortaklığı programımız alışılagelmiş kanal programlarından farklı yapısıyla bayisini koruyan ve tam pazarlama desteği sunan özel bir program. Rekabet savaşlarının sonucu oluşan düşük kârlılık sorununa çözüm olarak geliştiridiğimiz Totolink İş Ortaklığı programı, sektörümüzün en büyük derdine çözüm sağlıyor. Program üyesi Yıldız Bayilerimize özel vade seçenekleri, rebate hakları ve özel indirimler sağlıyoruz. Aynı zamanda programımızı BTHABER Şirketler Grubu’nun gücünden de faydalanarak elit pazarlama hizmetleri ile zenginleştiriyoruz. Hedefimiz; Türkiye çapında bir aile gibi, karşılıklı sadakat, güven ve dayanışmaya dayalı iş ortaklığı ile bayilerimizle birlikte büyümek.” 
 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics