Ürün Teknoloji 29 HAZİRAN 2015 / 07:21

Trdatacloud pazarın ihtiyaçlarına odaklandı

Yönetilen  yedekleme ve felaket kurtarma hizmetleri sunan  Trdatacloud, pazardaki yeni nesil talepleri  karşılıyor.

Hızlı, güvenli, düşük maliyetli, esnek yapısıyla her an 7 gün 24 saat ulaşabilir hizmet vadeden Trdatacloud, kurumların kritik sistemlerini korumak üzere eğitilmiş ve teknik olarak donanımlı mühendisler ile hizmet veriyor.

Trdatacloud’un servisleri arasında yer alan Veeam Cloud Connect sayesinde Veeam kullanıcıları artık yedeklerini güvenli bir şekilde bulut disk alanına taşıyabiliyor. Veeam Cloud Connect'i kullanan Trdatacloud Yönetilen Yedekleme Hizmeti, müşterilerinin kritik önemdeki dosyalarını, veri merkezlerinden doğrudan Trdatacloud'un güvenli bulutuna gönderilmesini sağlıyor.

Trdatacloud, bu hizmet Türkiye'de 30 günlük bedava deneme fırsatıyla beraber sunuyor. Daha detaylı bilgiye Trdatacloud web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

 
ETİKETLER : 1028

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN