Ürün Teknoloji 24 ARALIK 2016 / 07:58

True Key uygulaması, Hello ile entegre

McAfee ürün ailesinin çok faktörlü kimlik doğrulama ürünü olan True Key, Windows Hello entegrasyonu ile artık Microsoft Edge üzerinde de çalışacak. Böylcee kullanıcılar çevrimiçi hesaplarını çok daha kolay ve güvenli yönetebilecek. Bu entegrasyonun Intel Security ile Microsoft’un şifresiz bir gelecek yaratma vizyonlarının ürünü olduğunu belirten McAfee True Key CTO’su Richard Reiner; “Windows Hello ve True Key entegrasyonu ile kullanıcıların şifre ve kimlik doğrulama odaklı sorunları çözmek üzere önemli bir adım attık. True Key kullanıcılarına gelişmiş çok faktörlü koruma ve dinamik bir bilgi doldurma sistemi sunarak, daha güçlü şifre yönetimini teşvik edip çevrimiçi deneyim sağlıyoruz” dedi.
Bu arada, McAfee True Key uygulaması Internet Explorer, Microsoft Edge ve Chrome’un yanı sıra artık Firefox’u da destekliyor. Android ve iOS kullanıcıları True Key uygulama hesaplarına girişte üç farklı kimlik doğrulama yöntemini birleştirebiliyor. Kullanıcılar, yüz tanıma, parmak izi, güvenilir cihaz ya da master şifre yöntemleri arasından seçtikleri herhangi bir faktör ile True Key uygulamasını kullanabiliyor. Android kullanıcıları da True Key uygulaması ile parmak izini kimlik doğrulama yöntemi olarak seçebiliyor. 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN