Ürün Teknoloji 22 AĞUSTOS 2010 / 18:00

Tüm sosyal ağlar avcunuzun içinde

HTC’nin sosyal ağlar konusunda iddialı yeni Android telefonu Wildfire, ay sonu itibariyle Teknosa tarafından satışa sunuluyor. Popüler sosyal ağları bir araya getiren Android telefon Wildfire, HTC’nin Facebook, Twitter ve Flickr gibi sosyal ağların içeriğini güncel ve düzenli bir şekilde birarada gösteren Friend Stream uygulamasına sahip.
HTC Wildfire, adres defterinde kayıtlı her bir kişiyle ilgili son konuşma zamanı, SMS’ler, e-postalar ve sosyal ağ güncellemeleri gibi yakın zamanlı iletişim bilgilerini de birarada gösteriyor. Bir arkadaşınız sizi aradığında HTC Caller ID, Facebook profil fotoğrafı ve son güncellemesi ile birlikte eğer yaklaşıyorsa bu arkadaşınızın doğum gününü de size hatırlatıyor. HTC Wildfire’ın fiyatının KDV dahil 699 TL olduğu açıklandı.
Bilgi için: www.htc.com
ETİKETLER : Sayı:785

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN