Ürün Teknoloji 03 KASIM 2014 / 09:02

Tunçmatik Lite II 1000 KGK 98 dolardan piyasada

Tunçmatik, akıllı düğme teknolojisine sahip yeni model Lite II 1000’i kullanıcıların beğenisine sunuyor.

Tunçmatik’in ev ve işyerleri için ürettiği yeni kesintisiz güç kaynağı ürünü Lite II 1000, bilgisayarları elektrik kesintilerinden korumayı amaçlarken, en yeni teknolojilerle veri kaybını sıfıra indirmeyi hedefliyor. Mikro işlemci kontrolü sayesinde ise yüksek güvenilirliği garanti etmeye çalışıyor.

Lite II serisinin en önemli özellikleri arasında akıllı düğme teknolojisi bulunuyor. UPS çalışırken elektrik kesilmesi durumunda UPS akü moduna geçerek sesli alarm veriyor. Sessiz bir ortamda çalışmak isteyen kullanıcılar, akıllı düğmeye bir kez basarak UPS alarmını susturuyor. Akıllı düğmeye tekrar basıldığında sesli alarm aktif olabiliyor. Akü seviyesi kritik konuma geldiğinde ise sesli alarm yeniden otomatik çalışmaya başlıyor.

650 VA - 850 VA olarak iki farklı kapasitede kullanıcıyla buluşan Lite II’nin en yeni üyesi Lite II 1000 VA’da tüm Lite II serisi KGK’ler gibi kısa devre-aşırı yük koruması ve otomatik voltaj regülasyon özellikleri bulunuyor. Lite II 1000 VA, otomatik voltaj regülasyonu özelliği sayesinde bilgisayarları şebeke voltajındaki dalgalanmalardan koruyor. Cihazda bulunan USB portu ve KGK izleme yazılımı sayesinde, elektrik kesintilerinde siz yanında olmasınız bile açık programları kapatarak bilgisayarınızın veri kaybına uğramasına engel oluyor. Ayrıca bu yazılımın kullanıcı dostu ara yüzü sayesinde KGK’nın anlık olarak şebeke ve yük verilerini izlemeye fırsat veriyor.

Özellikle güçlü donanımlı bilgisayarlar için tasarlanan ürün, elektrik kesintisi durumunda 2-6 milisaniye içerisinde etkin duruma geçip, sisteme minimum 10-15 dakika (yüke göre) arasında güç sağlıyor. Ürünün son kullanıcı satış fiyatı KDV hariç 98 dolar.
ETİKETLER : 994

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics