Ürün Teknoloji 22 EYLÜL 2014 / 14:30

Turkcell’den akıllı bileklik

Turkcell’in geçtiğimiz haftalarda yeni telefonu T50 ile birlikte duyurduğu T-Fit konuğumuz oldu.

Turkcell’in yeni akıllı bilekliği T-Fit, atılan adım sayısı, kat edilen mesafe, harcanan kalori gibi bilgileri takip ederken uyku kalitesi hakkında bilgi verebiliyor ve aynı zamanda alarm olarak kullanılabiliyor.

Bileklik, telefon kontratlarına ek 24 ay 5,90 TL ya da 12 ay 10,90 TL ödenerek alınabiliyor. Peşin satış fiyatı ise 119 TL.

Yaklaşık 18 gram ağırlığında olan bileklik, hafızasındaki bilgileri birkaç gün boyunca tutabiliyor ve tam şarj edildikten sonra 3 gün boyunca kullanılabiliyor. 0,49 inç OLED ekrana sahip cihaz Android 4,3 işletim sistemine sahip tüm telefonlarla kullanılabiliyor. Ekran üzerindeki bilgiler bilek hareketleriyle değiştirilebiliyor. Uygulamanın kullanılabilesi için Turkcell numarası ve Süper Şifre’si gerekiyor.

Artıları

  • Şık tasarım

  • Kullanım kolaylığı

  • Uyku takibi


Eksileri

  • Sadece Android 4,3 ve üzeri cihazlar ile çalışabilmesi


 
ETİKETLER : 989

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN