Ürün Teknoloji 28 AĞUSTOS 2016 / 22:00

Türkiye'nin yeni akıllı telefon markası Kaan

Başarı, Kaan markası altında yerli akıllı telefon üretimine de başladı. Şirket, ilk telefon modeli N1’i tüketicilerin beğenisine sundu.
Türkiye’nin ilk mobil telefon dağıtıcılarından Başarı, Kaan markası altında yerli akıllı telefon üretimine de başladı. Şirket, ilk telefon modeli N1’i tüketicilerin beğenisine sundu.
"Telefonun Akılcısı" sloganı ile KAAN N1 modelini tanımlayan Başarı Ticaret A.Ş. Genel Müdürü Kayhan Biber, "üstün kalitede, yüksek performans ve hıza sahip, tasarım şıklığı ve ileri teknolojik donanımı ile 7’den 70’e her kesimden tüketicinin sahip olmak isteyeceği 4.5G’yi destekleyen bir ürün tasarladıklarını ve onu "erişilebilir fiyat" ile tüketiciyle buluşturduklarını söyledi.
KAAN N1, tamamı metal ve şık bir tasarıma sahip. Cihazın gövdesini 5.5 inch boyutunda güçlü Dragontrail Glass, 2.5D yuvarlatılmış, 1920 x 1080 çözünürlükte Full HD IPS ekran tamamlıyor. Arka kısımda yer alan 0,3 saniyede ekranı aktif hale getiren parmak izi tanıma sensörü çok kullanışlı ve güvenli. 4.5G uyumlu, CAT6, 8 çekirdek 2.0 GHz ve 64 Bit işlemci 3GB RAM ile desteklenmiş. 32 GB dahili, 128 GB'a kadar artırılabilir hafıza desteği veriyor. 8 MP geniş açı ön kamera, 13 MP çift flaşlı arka kamerası ile çok iyi fotoğraflar ve videolar çekmek mümkün. 3000 mAh güçlü bataryası kullanıcıların yüzünü güldürecek. Android 6.0 Marshmallow işletim sistemi ile tüketicilere yenilikleri sunacak.
 
KAAN N1 için önerilen perakende fiyatı ise 1.099 TL olarak açıklandı.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics