Ürün Teknoloji 11 ARALIK 2009 / 18:28

TV filmleri gerçek hayata taşınıyor

Philips, üstün görüntü kalitesinin yanında internet bağlantısına kadar varan özellikleriyle de dikkat çeken 46PFL9704 LCD televizyonu Türkiye piyasasına sundu. Televizyon, keskin görüntüsünü Perfect Pixel HD Engine görüntü işleme altyapısına ve LED Pro arka aydınlatmasına borçlu.
46 PFL9704 netlik, hareketleri akıcı şekilde yansıtma ve kontrast ayrımında yüksek nitelikli bir performans ortaya koymak üzere tasarlanmış üst uç bir ürün. Televizyonun LED Pro arka alan aydınlatma teknolojisi, likit kristal teknolojisinde ulaşılan son adımlardan birini simgeliyor. Ayrıca Ambilight Spectra gibi diğer çığır açan teknolojiler de televizyonda yer alıyor. Philips’in Perfect Natural Motion düzeltme sistemi sayesinde dikey hareketli sahnelerde dahi detay netliği atlanmıyor. Philips’in özgün kurulum asistanı da kişiye en uygun görüntü ayarlarına ulaşmayı kolaylaştırıyor ve internet kullanımı için kullanım kolaylığı sunuyor.
46PFL9704 LCD TV 6.999 TL fiyatla vitrinlerdeki yerini aldı.
Bilgi için:
www.philips.com.tr
ETİKETLER : Sayı:749

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN