Ürün Teknoloji 28 ŞUBAT 2010 / 18:00

Üç yeni medya oynatıcı DataStar ile piyasada

Egreat markasının Türkiye dağıtıcılığını üstlenen DataStar, markanın full HD 1080P ağ medya oynatıcısını piyasaya sundu. DataStar ilk aşamada, full HD 1080P dahili ve harici sabit diskli üç yeni modeli; EG-R1, EG-R1B ve EG-R2A’yı tüketiciyle buluşturuyor. Seçeneğe göre kablolu ve kablosuz olarak ağ ortamına bağlanabilen cihaz, ağ ortamında paylaştırılan dosyaları televizyonda izlemeye de olanak veriyor.
DataStar’ın pazara sunduğu üç model medya oynatıcı ayrıca çift USB girişi, SATA ve ESATA disk desteği, kablolu ve kablosuz olarak ağa bağlanma olanağı, ağ üzerinden video oynatma, geniş video format desteği gibi özellikler sunuyor. Harici SATA disk desteği sunan EG-R1, dahili 2.5 inç disk desteği sunan EG-R1B ve dahili 3.5 inç disk desteği sunan EG-R2A, sayısal optik, sayısal koaksiyal ve stereo ses çıkışı sunuyor. HDMI1.3, Y/Pb/Pr  ve kompozit video çıkışları bulunan ürünler, KDV hariç 140 dolardan başlayan fiyatlarla piyasaya sunuluyor.
Bilgi için: www.datastar.com.tr
ETİKETLER : DataStar egreat Sayı:760

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN