Ürün Teknoloji 09 OCAK 2013 / 13:12

Uçtan uca kontrol

Yalnızca bir cep telefonu ile kontrol edilebilen, birçok özelliğe sahip Next Kablosuz Alarm Sistemi, ev ve işyeri güvenliğini sağlıyor. Sistemin sahip olduğu akıllı güvenlik teknolojisi sayesinde, cep telefonunun birkaç tuşuna basarak, dünyanın her yerinde cihazı kontrol etmek mümkün. Tam dokunmatik cam tuş paneli, LCD ekran-ses göstergesi ve 10 kumandaya kadar kontrol imkanı sunan, kullanıcı dostu bir biçimde tasarlanan Next Kablosuz Alarm Sistemi, kolay kurulum imkanı sunuyor. YE-KA1100 E/T Next Kablosuz Alarm Sistemi için tavsiye edilen satış fiyatı ise 460 TL+KDV.

Sistem, telefon kesildiğinde veya pencere, kapı açık kaldığında gereken uyarıyı veriyor ve sadece hırsızlık için değil, yangın veya diğer acil durumlar için de programlanabilme özelliğine sahip. 433 MHZ kablosuz frekans, Ademco, Contact ID merkez formatları, opsiyonel GSM/GPRS/TCP-IP iletişimi özelliklerine sahip sistem üzerine 2 CMS, 4 telefon numarası kaydedebilme ve çeşitli senaryolar ayarlayabilme prototipleri de mevcut.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN