Ürün Teknoloji 11 MART 2012 / 17:23

Ultrabooklara renk geldi

Asus, Intel’in oluşturduğu Ultrabook kavramına yoğun şekilde yeni ve farklı ürünler sunmaya devam ediyor. 2011 yılında Intel’in oluşturduğu Ultrabook segmentine dahil olan markalar, farklılıklar sunarak bu yıl sonunda dizüstü bilgisayar pazarının yüzde 25’ine sahip olması hedeflenen kavram ile pazarda yüksek rakamlara ulaşmaya çalışıyorlar. Asus, kendi içinde de farklı değişiklikler yaparak belirlenen hedefin tek başına sahibi olabilmek adına çalışıyor.
İnceliği, metalik dış kaplaması ve kıvrımlı hatları ile dikkat çeken Asus’un Ultrabook’u Zenbook farklı renkleri ile kendi içinde alternatif oluşturmaya devam ediyor. İlkbaharı erken getiren serinin renkleri Rose Gold ve Hot Pink. SATA revizyonlu 3.0 SSD depolama birimi, Bluetooth V4.0 ve USB 3.0 ile donatılan Zenbook’u farklı ekran boyutları ve işlemci çeşitleriyle sunan Asus, zarifliği ile gücü bir arada sunuyor. Arka kısmında 0.35 inç, ön kısmında 0.11 inç incelik ile
rakipsiz olan
Zenbook, uyku modundan 2 saniyede çalışır duruma gelirken, 65 güne varan bekleme süresi ile dikkat çekiyor.
Asus’a özel USB Charger+ teknolojisinin yanı sıra Super Hybrid Engine II teknolojisine de sahip Zenbook bu özellik sayesinde diğer UItrabook’lara nazaran yüzde 25 daha fazla pil ömrü sağlıyor. Asus Golden Ear ekibi ve Bang & Olufsen ICEpower tarafından geliştirilen Asus SonicMaster teknolojisi de kaliteli, Surround sesi Zenbook’da sunuyor.

Bilgi için:
www.asus.com.tr
ETİKETLER : Sayı:862

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics